1. kapitola - Before you existed only in my dreams

7. února 2013 v 22:32 | Ellie |  Before you existed only in my dreams
Tak první kapitola je tu. Další je taky na mě a tu další píše Endy. Enjoy it

Pohled Poppy:
"Nenávidím tě! Slyšíš?! Nenávidím! Zkazila jsi mi celý život! Mohla jsem být úspěšná modelka, a co jsem teď?! Nic! A to jenom kvůli tobě! Slyšíš, ty mrcho?" zakřičí na mě matka z plných plic.
"Když mě tak nenávidíš, tak proč mě nezabiješ?! Ušetřila bys nám všem starosti! Slyšíš mě? Zab mě, když ti tak vadím!" odpovím jí s pláčem.
"Ráda bych, ale nechci skončit v lochu, ty couro!" Tak tohle zabolelo. Koho by nezabolelo, kdyby mu tohle vlastní matka řekla?
"Fajn, když mě tak nenávidíš, tak já vypadnu! A už nepočítej s tím, že mě ještě někdy uvidíš!" Čekám, že projeví alespoň nějakou soustrast, ale to jsem se šeredně spletla. Moje matka není schopna jakýchkoliv citů. Alespoň ne, těch dobrých.
"Fajn, budu jen ráda!" zasyčí a přejde do obýváku, kde popadne lahev se skotskou a začne jí do sebe nalévat ve velkém. Jen zavrtím hlavou a vyběhnu do patra, kde si do batohu sbalím potřebné věci, což je peněženka, doklady, deník, náhradní oblečení a telefon s notebookem, který jsem dostala k šestnáctým narozeninám od táty, než zemřel.
Můj táta pracoval u firmy, která vytvářela programy. Často taky lítal na služební cesty. Z té poslední se ovšem už nevrátil. Spadlo s ním letadlo. Byla to náhoda. Nebo alespoň, tak nám to oznámila společnost, pro kterou pracoval. Jako odškodné jsme dostali peníze, ale na co jsou mi peníze, když nemám tátu?
Z obýváku uslyším ránu a následné roztříštění lahve o stěnu. Matka dopila. Teď rychle pryč. Popadla jsem batoh a seběhla ze dveří. Matka si mě ani nevšimla, protože chrápala na pohovce. Nenávidím jí.
Tak, kam teď? Znám jen jediného člověka, u kterého najdu azyl. Nebo v to alespoň doufám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Endy Endy | 9. února 2013 v 10:58 | Reagovat

Úžasný!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama