1D Společné

20. února 2013 v 15:55

Even if you do not know that I exist,I believe!Děj: Britney a Lily jsou nejlepší kamarádky už od dětství .Jsou to ty největší directionerky, ale ony samy o tom nevědí. Když se jim naskytne možnost jet na koncert 1D, tak ji hned využijou. I po tom,co se stalo otci Britney. Pojedou do Londýna, ale tam se stane neblahá věc---Britney omdlí. a rozbije si hlavu o podlahový reflektor. Co se stane dál?
Hlavní postavy: Britney Moor; Lily Folow; Harry Styles; Niall Horan; Zayn Malik; Liam Payne; Louis Tomlinson; Danielle Peazer; Perrie Edwards; Eleanor Calder a mnoho dlaších...
Stav: rozepsaná

Twins and One Direction!

photo edited for free at www.pizap.com
Děj: Dvojčata se zvláštními jmény,Mai a Juli,jsou neteře porotce z X-FAKTORU... Simona Cowella. Jejich rodiče se nčekaně odeberou na dovolenou,a svěří je Simonovi.Jejich strýček má ale spustu páce,tak se 18-letá dvojčata musejí vydat do domu slavného boybandu One Direction.Ale holky mají jeden problém-tyhle kluky nenávidí! Postupně se ale s kluky skamarádí.Ale Zayn a Louis nemyslí jen na kamarádění.Liam taky nezůstane okradený,protože se(stejně jako Zayn) zamiluje do do blonďaté Mai.Kvůli tomuto sporu to mezi kluky jiskří.... tak si naši povídku určitě přečtěte :-)

Hlavní postavy: Mai a Juli Cowellovi,Zayn Malik,Louis Tomlinson,Liam Payne,Harry Styles,Niall Horan,Simon Cowell.... a mnoho dalších :-)
Stav: rozepsaná

Before you existed only in my dreams

photo edited for free at www.pizap.com
Děj: Poppy Martin. Teoreticky žije, ve svých sedmnácti letech, na vlastních nohách. Její matka je alkoholička a neustále ji týrá a předhazuje jí, to že se narodila. Po smrti otce, už to ale Poppy nevydrží. Rozhodne se jednat. Chce se odstěhovat do Londýna. A s tím jí pomůže její kamarádka, se kterou si už dvy roky píše přes chat, Isabella Styles.Co jí potká v Londýně? Bude chtít patřit do světa slavných? Nebo se radši uchíli k poklidnému životu v ústraní?
Hlavní postavy: Poppy Martin, Liam Payne, Isabella Styles, Louis Tomlinson, Harry Styles, Taylor Swift, Niall Horan, Zayn Malik, Danielle Peazer a mnoho dalších....
Stav: Rozepsaná

1D Camp

Děj
Andie Evans. Mladá sedmnáctiletá dívka. Její život není ten, který by jste chtěli. Je šikanovaná. Ať už pro barvu jejích vlasů, očí, za její postavu, zájmy. Ale, co jim tak vadí na modrooké blondýnce s velkým srdcem? Jedna věc. Je to Directionerka. Prot jí nikdo nemá rád. No ona se nevzává.
Madison Brown. Osmnácti letá dívka. Dívka, která je pyšná, na to, že je Directionerka. Má kupu přátel, ale nikoho, komu by mohla říci vše. Hnědooká brunetka, se smyslem pro humor. Hledá pravou kamarádku.
A co tyhle dvě spojí? 1D Camp!
Hlavní postavy: Andie Evans,Niall Horan,Madison Brown,Harry Styles,Zayn Malik,Louis Tomlinson,Liam Payne a mnoho dalších....
Stav: Připravovaná/rozepsaná
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petrify petrify | Web | 17. června 2015 v 19:10 | Reagovat

Dopřejte si zprávy, co je uvedeno v zadní ... :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama