4.kapitola

4. února 2013 v 18:23 | Endy |  Life of Pansy Parkinson
Tak Ellie,pokračování je na tobě :-) UŽÍVEJTE!

"Pansy Parkinsonová," pípnu potichu. Blaise se na mě krásně usměje a něco dál probírá s Dracem. Možná by jsme my tři mohli být kamarádi...
Ale po idilické atmsféře se všechno pokazilo,protože dovnitř vtrhli dva tlouštíci,kteří začali poskakovat kolem Draca.Oba měli v rukou spousty sladkostí.Bertíkovi fazolky tisíckrát jinak,lékořicové brouky....
"Ahoj Draco!!!!Tak co,jaké jsi měl przdniny?"ptal se hlasitě ten větší.Dracovi se takový humbuk okolo jeho maličkosti očividě líbil.Nebo si v tom přímo liboval.
"Ále,to nestojí za řeč....Na příčný jsem potkal takovho divnýho,vyhublýho a vrejlatýho kluka....Vůbec skoro nemluvil a potm se se mnou skoro pohádal,protože jsem urazil toho trapnýho,školního moulu Hagrida."Ten menší vydechl a přikryl si pusu.
"Chtěl jsem ti něco říct,ale zapoměl jsem co to bylo,"poklepal si na čelo.Ten větší ho bochnul do ramene.
"Goyle ti chtěl říct,že jsme viděli toho tvýho "kámoše" z příčný.Přesně jak jsi ho popsal.Malý,vyhublý,brejlatý...měl na sobě takové vytahané oblečení.A nějaká zrzavá holčička,nejspíše Weasleyová,"odfrkl si, "křičela a ukazovala na něj.Prý je to Harry Potter." Všichni v kupé najedno ztichli.
Malfoy vypadal,že by dokázal povraždit celý vlak.
"Tak Harry Potter,jo,Ten co porazil Pána Zla? To se uvidí...Jdeme se na toho hrdinu podívat."
A v doprovodu svých kamarádíčků vyšez kupé.Blaise se na mě podíval.
"Pěkní patolízalové,co?"přikývla jsem.Opravdu vypdali jako jeho osobní stráž.Moje krásná myšlenka o přátelství nás tří se rozplynula jako obláček.Povzdechla jsem si.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama