4.kapitola Before you existed only in my dreams

26. února 2013 v 20:58 | Ellie |  Before you existed only in my dreams
Plním dohodu! Zde je Before...

Pohled Poppy:
Zaklapla jsem telefon. Is by tu měla být za chvíli. Alespoň doufám.
Posadím se na letištní sedačky a rozhlížím se kolem. Je tu spoustu lidí. Rodina, která nejspíše jede na dovolenou. Pár, který nejspíše něco slaví. A pak spousty a spousty dalších lidí. Ale co se vlastně divím? Jsem přece v Londýně.
Is už tady měla dávno být. Co když se jí něco stalo? To bych si asi neodpustila. Moje obavy však přeruší brunetka, která se mi vrhla kolem krku.
"Ahoj Is, tak se konečně poznáváme," pozdravila jsem jí. Vypadala přesně tak, jak jsem si představovala. Její kudrnaté vlasy, zelené oči, dokonalé oblečení. To vše byla má nejlepší kamarádka.
"Ahoj. Hrozně jsem se těšila. Řekneš mi, co se stalo?" zeptá se mě, jakmile vyjede z letiště. Pustím se do vyprávění. Nejsem moc důvěřivý člověk, který by vyprávěl o svém životě na potkání, ale Is můžu. Is totiž věřím.
Když jsme dorazily k ní domů, musely jsme se potichu plížit kolem pokoje jejího bratra. Nechci je tu rušit, ale Is nevypadá, jako by jí to snad vadilo. Pomalu jsem si vybalovala věci, když se mně Is zeptala, jestli se nechci jít vykoupat.
Přičichla jsem si ke svému oblečení. Možná by mi koupel bodla. Is mě nasměruje do koupelny a podá mi ručník.
Jejich koupelna je obrovská. Desetkrát tak velká, jako ta naše. Svléknu se a mezitím dám napouštět vanu. Porozhlédnu se po poličkách, dokud neobjevím pěnu do koupele. Malinovou, mou oblíbenou. Po dvaceti minutové koupeli jsem se rozhodla, že by nebylo špatné už konečně vylézt. Pomalu, tak abych neuklouzla, jsem vylezla z vany a obmotala si kolem sebe ručník. Popadla jsem svůj hřeben a začala jsem si rozčesávat své blond vlasy. Najednou se otevřou dveře a dovnitř vpadne Harry bez trika. Z hrdla se mi vydere skřek a Harry na mě pohlédne. Vyděšeně zvedne ruce nad hlavu a zakoktá se.
"Promiň, nechtěl jsem...promiň," omluví se mi a zapadne do svého pokoje. Tedy, nebýt to já a nebýt Harry bratr mé nejlepší kamarádky. Uff. Svaly má pěkné, to se musí nechat.
Is vpadla do dveří a rozesmála se při pohledu na mě. Protočila jsem oči, ale rozesmála se s ní.
"Nevadí, když se tady převléknu?" zeptá se mě potom, co odezní náš výbuch smíchu. Jen zakroutím hlavou na znamení, že mi to nevadí a sama se začnu převlékat do pyžama. Moje se skládá z obyčejných kraťasů a černého trika bez potisku. Vlasy si zapletu do obyčejného copu a pohlédnu přes zrcadlo na Is. Bože, ani nevíte, jak jí závidím její postavu. Mohla by hned dělat modelku. Její dokonalé, hubené nohy, ještě opálené z dovolené s rodinou. Záviděla jsem jí celé tělo. Ona je hubená a já jsem oplácaná. Musím začít hubnout. Zítra si najdu nějakou dietu.
"Můžeme jít spát?" zeptá se mě. Kývnu hlavou a poberu si své věci. Is už na mě čeká ve svém pokoji. Leží na posteli a čte si nějaký časopis. Padnu na druhou stranu postele a zachumlám se do své deky.
"Mám zhasnout?" zavře časopis.
"Díky," poděkuju jí, než upadnu do hlubokého spánku.

Poppy - pyžamo --> ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama