5. kapitola - Before you existed only in my dreams

26. února 2013 v 22:13 | Endy |  Before you existed only in my dreams
Píšu další kapitolku...věděla jsi Ellie,že tahle povídka je naše druhá,polečně vymyšlená,a také obadila 2.místo v žebříčku mých nejoblíbenějších povídek??? První je samozřejmě Even... :-) No nic,užijte si ji. ;-*

Pohled Is:
Vstávali jsme brzy.Poppy byla pořád malinko vyděšená ze včerejšího setkání s Harrym,takže u snídaně bylo trapné ticho.Kromě mého řvaní na Harryho,protože už zase připálil snídani.Je tak strašně neschopnej!
"Ehm.Tak Poppy,jak se ti u nás líbí?"zeptal se ten lenoch,když odnášel ze stolu prázdné talíře.Místo vajíček,která měl usmažit,jsme si museli dát slanné rybí krekry.Doufám,že Poppy jen nedělal,že je jí.Protože je okusovala trochu..nesměle.
"Alo jo,dobrý.Máte to tu ehm...,"odmlčela se,"moc pěkné." A rozhlédla se po domě.Harry mi začínal překážet.Byla kvůli němu strašně nervózní.
"Harry...proř vlastně nejsi u kluků?"zeptala jsem se a zvedla jedno obočí.Harry si povzdychl.
"No víš...Zayn tam má Perrie,Louis Eleanor,Liam Danielle a Niall tam taky má nějakou novou.Jen já jsem sám,"a podíval se do stolu.
"Tak vezmi Taylor a běžte za nima.Nemysli si,že nevím,že tu není.Vaše "spaní" bylo slyšet až dole v koupelně."
Poppy zrudla.Zase si vzpomněla na včerejší večer.A Harr na tom taky nebyl zrovna nejlépe.
"Taylor?Můžeš sem jít,Poppy to ví!"zavolal a vteřinku nato,se ozvalo na schodech dupání a objevil se usměvavá Taylor,v elé své kráse.Už jsem se zmiňovala,jak ji nenávidím?Ale Harry měl včera pravdu je to jeho život.
"Ahoj Is..."podívala se na Poppy a objala Harryho víc,aby bylo vidět,že je její.Kráva. "Kdo je tohle?"kývla směrem k mé nejlepší kámošce.
"Taylor,to je Poppy,moje nejlepší kámoška.Poppy,myslím,že Taylor znáš.Ne?"přikývla.Podívala jsem se na Taylor a vmetla jí to rovnou do tváře.
"Mezi Poppy a Harrym už k seznamování došlo.Včera v koupelně.Mohu ti říct,že Harry nebyl oblečený,"a ušklíbla jsem se.Taylor došla řeč.Střelila nejdřív vražedným pohledem po Poppy a potom k Harrymu.Potom se otoila na svém dvaceticentimrtovém podpatku a vyšla z domu.
"Proč si to udělala?"zeptal se mě Harry.Nasupeně se díval na Taylor z okna.
"Hele Harry.Nic jsem neřekla.Než jsem jí ještě stačila říct,že jsi Poppy omylem přepadl v koupelně,tak odešla.Myslím,že vašemu vztahu moc nevěří.A ty taky ne,protože by jsi za ní utíkal.Ještě není moc daleko."Harry si zřejmě uvědomil,že mám pravdu.
"Hmm,"zahučel a vyběhl nahoru do své ložnice.
Poppy se na mě ušklíbla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | Web | 29. března 2013 v 14:36 | Reagovat

Tak Isabell se mi začíná líbit.
A Taylor je kráva.
A chudinka Poppy. To s její mámou je hrozné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama