Even if you do not know that I exist,I believe! 1.kapitola

7. února 2013 v 20:00 | Endy |  Even if you do not know that I exist,I believe!
Přidávám první kapitolu Even if you do not know that I exist,I believe! Snad se bude líbit.A Ellie,slavnostně prohlašuji,že další kapitola je na tobě :-) Omlovám se,že je to tak dlouhé.Ale jak se jednou rozjedu,tak nemůžu přestat.Ellie,ty to tak dlouhé mít nemusíš. ;-)

Pohled Britney:
jsem brzy.První myšlenka,co mi prolétla hlavou po probuzení byla,že je pátek.Nejhorší i nejlepší den v týdnu zároveň.Proč obojí?Nejhorší,protože mam ve škole fyziku,matematiku a angličtinu.Angličtinu přežívám jen díky víře,že jednou bude mluvit s Harrym Stylesem,tak se ji radši učmí.Nejlepší proto,že každý pátek chodím se svojí nejlepší kámoškou Lily na nákupy.A zrovna nedávno jsem dostala od táty tisícovku.Tak ji hned využiju,přece se tam na ni nebude prášit! Na sebe jsem si navlíkla to co včera a malováním se moc neprobírala.Přece jenom,na to budu mít dost času odpoledne po škole,až se budu připravovat na tu vycházku.Po pár minutách připravování jsem vyrazila na autobus.Na zastávce jsem seděla dost dlouho,autobus měl zpoždění.Do uší jsem si nasadila sluchátka,a pustila písničku od One Diretion,kterou si musím pouštět pořád doola.V mysli se mi objevovala jedna a ta samá fotka Harryho.Jak sedí na lavičce,kouká se na své boty a vedle něj kytice.Little Things mi pořád hrála v uších a já se na chvíli vžila do svého každonočního snu.
I won't let these little things
Slip out of my mouth
But if I do
It's you
Oh it's you
They add up to
I'm in love with you
And all these little things.

Usmála jsem se,při zvuku Niallovy kytary.Lily z toho šílí.Možná proto,že už 8 let hraje na kytaru a miluje jakokoli píseň zaměřenou na tenhle nástroj.A nebo se jí Niall líbí.Už jsem se jí mnohokrát ptala,co si o něm myslí.Nikdy mi neřekla ano.Ale nikdy neřekla ani ne. Á,autobus je tu! Lily už seděla uvnitř.Bydlí o pár ulic dál,takže je často u mě,nebo já u ní.Sedla jsem si kní na místo,které mi jako každý den drží.
"Čáuký!"vytrhla mi sluchátko.
"Co posloucháš?" a dala si ho do ucha.Chvíli poslouchala.Teď už jen doznívali zvuky Niallova nástroje.Při tom zvuku se blaženě usmála.
"Ách,miluju ten nástroj!"
"A Nialla ne?"mrkla jsem na ni.
"Ptáš se mě už po několikátý.Myslim,že ti to řeknu.Je úžasnejlíbí se mi,zbožňju ho...ale nejsem do něj zabouchnutá,jako ty do Harryho.Navíc,mam Jacoba!"a zářivě se zašklebila při vzpomínce na jejího bezvadného kluka.Možná pro ni.Včera jsem ho viděla,jak jde vedle nějaké úplně cizí holky.To jí taky musim říct.
"Ehm...Lily.Včera jsem viděla Jacoba s nějakou cizí holkou.Šli spolu po náměstí a vypadalo ,to,jak by se chtěli držet za ruce,"chvíli zaváhala a pak s radostí v hlase řekla:
"To byla jeho ségra.Však víš,Hannah.Určitě to byla ona."
"Ale Hannah má černé vlasy.Ona měla hnědé."
"To je jedno,třeba se obarvila!Jacob mě miluje,to by mi nikdy neudělal."Nechala jsem ji při tom,ale hned jak jsme vystoupily z autobusu,splnily se mé nejhorší obavy.Jacob seděl na zábradlí s tou holkou a ruku měl položenou na jejím stehně!Podívala jsem se na Lily.S otevřenou pusou na ně ukázala a podívala se na mě.
"Vidíš to?A já ti nevěřila!"a udělala to,co bych od ní čekala.Lily je docela rázná,není radno si s ní zahrávat.
Pak už jsem viděla jen Lilyinu blonďatou palici a výraz té holky.Když se Lily otočila a vracela se ke mě,měla v očích slzy a Jacob měl podezřele zarudlou tvář.
"Tys mu jednu vrazila.Že mám pravdu?"ona se zašklebila.
"Jo.A zasloužil si to.Řekl mi do očí,že mě nemiluje a že sem hnusná.Hlavně,že mi dřív pořád říkal,jak jsem úžasná.Ale víš co?Já na něj kašlu.Budu si teď užívat svobody."
"To je slovo holky!"usmála jsem se na ni a poplácala ji po rameni.
Den utekl rychle.Lily se na každý chodbě osmkrát rozhlédla,jestli není nablízku Jacob s tou svojí královničkou.
Po několika hodinách jsme spolu seděli na lavičce v obchoďáku.
"Tak už jsi si rozmyslel,co si koupíš?"ptala se mě a ukázala na moji peněženku,která v sobě měla stále hlídanou tisícovku.Já lízala zmrzlinu,Lily taky.
"Jo.Koupim si Take me Home.Cédo od One Direction a k tomu si koupim kryt na mobil."A ukázala jsem jí svůj 3 kstarej I-phone,kterej měl tak otřískanej kryt,že z původní černý barvy byl bílej.
"Okey.Ale nekupovala sis ho už?"
"Nee.To bylo Up All Night.Zatim si skoč někam do krámu,jestli nechceš jít se mnou." Zašoupala nohou a její boty byly najednou hrozně zajímavé.
"Ne.Víš já...asi jsem se zamilovala do Nialla.Měla jsem ho ráda už předtim,ale teď,když už nechodím s Jacobem...Já vim,že on ani neví,že existuju,ale to je mi jedno.Jsem na tom stejně jako ty." Rozesmála jsem se.
"Kolik máš ještě peněz?"zeptala jsem se jí.
"Ještě mi zbylo 500.Proč?"
"To cédéčko stojí něco kolem tříset.Nechceš si ho koupit taky?"
"No jasně!"vypískla.
Tak jsme se vydali k obchodu s hudbou.Viděla jsem ho hned,jak jsem do něj vešla.Byly tam.Přímo pro nás.Dvě poslední.Popadla jsem to první.Blahoskolě jsem ho pohladila a přiložila jsem si ho na hruď.Jako malé dítě.Tak dlouho jsem na něj čekla,než jsem na něj měla.O pár metrů dál stál stojan s kryty.Chvíli jsem si vybírala mezi Jusem a 1D,ale nakonec zvítězili One Direction.Šla jsem ke kase a Lily cupitala za mnou.Pop lacení jsme si znovu sedli na lavičku a otevřeli naše nové kousky.Otevřela jsem to své.Spadlo mi na zem.Zůstala jsem oněměná,že se mi to jen zdá.Ale nezdálo.Byla tam.Opravdu.Byla to zlatá vstupenka.Doubble zlatá vstupenka.Dva lístky na jejich koncert.Zatemnělo se mi před očima.

Pokračování je na Ellie.Ellie,můžeš si vybrat,jestli budeš psát z pohledu Britney,nebo Lily.Hodně štěstí!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ellie Ellie | 7. února 2013 v 20:25 | Reagovat

No páni! (Myslím, že se opakuju, ale co)
Mám vůbec pokračovat? Já jen abych ti to nezkazila. Je to prostě úžasný!

2 Endy Endy | 7. února 2013 v 20:37 | Reagovat

Díky,má kolegyně! :-) <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama