Even if you do not know that I exist,I believe! 2.kapitola

10. února 2013 v 17:26 | Ellie |  Even if you do not know that I exist,I believe!

Tak. Doufám, že jsem to Endy nezkazila. [Edit: 4.6. 2013]
Pohled Lily:
"Lily! Vstávej!" ozvalo se zespoda. Pomalu jsem se posadila a odhrnula svou bílou peřinu. Cítila jsem se skvěle. Přeběhla jsem do koupelny, zpívajíc si svou oblíbenou píseň. Little Things od One Direction. Directionerka jsem byla už čtyři měsíce a to díky mé nejlepší kamarádce Britney. Bydlela kousek od nás, takže neplánované návštěvy u mě doma byly na denním pořádku.
Učesala jsem si své blond vlasy, které jsem spletené do copu přehodila na záda. Dneska jsem měla jít s Britney nakupovat, stejně jako každý pátek. Byla to naše tradice. Nikdy jsme s sebou neměly hodně peněz a tak jsme si hrály na to, že jsme celebrity a nakupujeme. Byla to sranda.
"Oppa Gangnam style!" zavřeštil můj bratr. Někdy jsem měla pocit, že jsem jediná normální v téhle rodině.
"Přestaň!" uslyšela jsem mojí mamku, která na něj zakřičela. Jen jsem zavrtěla hlavou a dál se věnovala vybírání oblečení. Nakonec jsem zvolila světle růžový top s dlouhým rukávem a černé kraťasy, pod které jsem si natáhala kratší krajkované legíny. Nenáviděla jsem, když jsem na sobě měla krátké kraťasy, nerada jsem ukazovala své stehna. Zajímavé bylo, že sukně a šaty mi nevadily.
"Lily! Dělej, autobus je za deset minut tady!" zavolala na mě moje starší sestra. Protočila jsem oči. Moje rodina patřila mezi dosti…ukřičené. Ano, ukřičené.
"Už jdu!" odpověděla jsem a seběhla dolů, obouvajíc si boty. V předsíni stál brácha se svou taškou a netrpělivě poklepával nohou.
"To ti to ale trvalo!" zavrčel, když si mě všiml. Odpovědí je mu jen vypláznutí jazyka. Zamávala jsem mamce a sestře, které seděly v kuchyni, a vyběhli jsme spolu s bráchou na zastávku, kde už stál autobus. Vlezla jsem do autobusu a nezapomněla jsem pozdravit Helen, řidičku, se kterou jsme se s Britney osobně znaly. Občas, když jsme se vracely ze školy, s ní zůstaly v autobuse a povídaly si s ní.
Ani jsem si skoro nestihla sednout a už jsme stavěli na další zastávce. Dnes jsme měli zpoždění, vlastně jako vždy. Rozhlédla jsem se po autobuse a zabrala jedno z volných míst.
Do autobusu vstoupila Britney se sluchátky v uších a automaticky se posadila vedle mě.
"Čauký! Co posloucháš?" zeptala jsem se jí a vytáhla jsem jí jedno sluchátko z ucha. No jasně, co jiného by mohla poslouchat než One Direction, konkrétně Little Things. Zrovna doznívali zvuky Naillovi kytary. Toho nejdokonalejšího nástroje na světě.
"Ách,miluju ten nástroj!" usmála jsem se na Britney.
"A Nialla ne?" zeptala se mě provokativně. Dělala to pokaždé.
"Ptáš se mě už po několikátý.Myslim,že ti to řeknu.Je úžasnej, líbí se mi, zbožňju ho...ale nejsem do něj zabouchnutá, jako ty do Harryho. Navíc, mám Jacoba!" Usmála jsem se při zmínce o Jakovi. O nejdokonalejším klukovi na světě.
Britney se divně zaškelebila. O co tady jde?
"Ehm...Lily.Včera jsem viděla Jacoba s nějakou cizí holkou.Šli spolu po náměstí a vypadalo ,to,jak by se chtěli držet za ruce," řekla mi narovinu. Britney nebyla ten typ, co by vám něco zatajoval a přikrášloval. Nejdřív jsem byla zaražená. Mohl by mi to udělat? Ne! Je to přece Jacob. On mě miluje!
"To byla jeho ségra. Však víš, Hannah. Určitě to byla ona," odpověděla jsem jí s jistotou..
"Ale Hannah má černé vlasy.Ona měla hnědé!" odporovala mi. Tomu jsem nechtěla věřit.
"To je jedno,třeba se obarvila! Jacob mě miluje, to by mi nikdy neudělal!" hlesla jsem přesvědčeně. Dál už to neřešila a jen seděla. Věděla jsem, že jí dalo práci zůstat potichu, ale v tuhle chvíli jsem jí za to byla vděčná.
Jakmile jsme vystoupily, moje oči se rozšírily překvapením. Na zábradlí seděl Jacob s nějakou holkou a měl položenou ruku na jejím stehně.
"Vidíš to? A já ti nevěřila!" zakroutila jsem hlavou a dala se do chůze. Britney často říká, že si se mnou není radno zahrávat. Moc jsem tomu nevěřila, ale nikdy jsem jí to nevyvracela.
Došla jsem až k nim a čekala, než si mě všimnou.Ta holka si mě všimla dřív a zděšeně se na mě podívala. Lissa?! Lissa, moje partnerka na laborky.
"Ahoj Lisso, Jacobe," pozdravila jsem je mile. Jenže mi bylo na blití; takže on mě celou dobu podváděl?
"Lily! Není to tak jak to vypadá!" snažil se to zachránit Jacob. Marně.
"Jasně!" zavrčela jsem a jednu jsem mu vlepila.
"Au! Jsi normální? Vlastně ani nechápu proč jsem s tebou chodil! Jsi hnusná a navíc jsem tě nikdy nemiloval! A v posteli jsi totální nicka. Stydím se za to, že jsem se s tebou vyspal!" zakřičel mi do obličeje. To zabolelo. Kluk, se kterým jste chodili dva roky vám řekne, že jste hnusná a nikdy vás nemiloval. A navíc, že jste nicka v posteli.
"Tak aťsi." Na to jsem se otočila a vrátila se k Britney.
""Tys mu jednu vrazila. Že mám pravdu?" zeptala se mě Britney.
"Jo. A zasloužil si to. Řekl mi do očí,že mě nemiluje, a že sem hnusná. Hlavně, že mi dřív pořád říkal, jak jsem úžasná. Ale víš co? Já na něj kašlu. Budu si teď užívat svobody!" prohlásila jsem rozhodně. Radši jsem vynechala to s tou nickou, protože Britney nevěděla, že jsem s ním spala.
"To je slovo holky!" usmála se na mě a poplácala mě po rameni.
Ten den utekl rychle. Jen jsem se na každé chodbě několikrát musela rozhlédnout a ujistit se, že Jacob není nikde nablízku. To bych mu asi jednu vrazila.
Po několika hodinách jsme spolu seděli na lavičce v obchoďáku.
"Tak už sis rozmyslela, co si koupíš?" zeptala jsem se jí a ukázala na její peněženku, ve které byla stále hlídaná tisícovka. I když už jsme obešly všechny krámy, Britney si tu tisícovku stále chránila.
Zrovna jsme seděly na lavičce a lízaly zmrzlinu.
"Jo .Koupím si Take me Home. Cédo od One Direction a k tomu si koupím kryt na mobil." Řekla a ukázala na svůj otřískaný iPhone. Nechápala jsem, jak to, že jí ještě fungoval. Já sama jsem o ten telefon pečovala a každý měsíc měnila kryt. Byl jako moje miminko.
"Okey. Ale nekupovala sis ho už?" zeptala jsem se jí zvědavě.
"Ne. To bylo Up All Night. Zatím si skoč někam do krámu, jestli nechceš jít se mnou." Oznámila mi.
"Co se stalo?" zeptala se mě Britney, když se probudila na lavičce před Topshopem.
"Otevřela jsi to CD a najednou jsi omdlela," odpověděla jsem jí a pomohla jí posadit.
"Double zlatý vstupenky!" zavřeštila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Endy Endy | 10. února 2013 v 20:22 | Reagovat

Super!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama