Even if you do not know that I exist,I believe! 4.kapitola

13. února 2013 v 19:02 | Endy |  Even if you do not know that I exist,I believe!
Ellie,přidávám 4.kapitolu.Odpočni si,nespěchej s 5.,máš toho strašně moc.... napiš pátou kapitolku až budeš chtít :-)

Pohled Britney:
letdale bylo dost narváno.Nevím kolik lidí letělo na ten koncert,ale podle těch ukřičených holek 3 řady za náma,asi hodně.Původně jsem měla v plánu prospat se,ale Lily furt mlela dokola o Niallovi.Samozřejmě si sebou jako každá správná fanynka vzala kytaru.Její kytara je krásná.Má bílou barvu a krásné starorůžové ladící klapky.A také na ní Lily krásně hraje.
Představte si,že se naučila za ty dva dny Little Things a nejvíc pocitů dáva do toho Niallova sóla.Je posedlá.Jako já.
Letuška v letadle nám po deseti minutách přinesla pití a obloženou housku zdarma.
Cesta ubíhlala docela dobře,letěli jsme 2.třídou,takže napůl luxus,napůl nic moc...ale to mi stačilo.Sluchátka,knížku jsem měla sebou,takže mi nic nechybělo.Ale Lily si pořád na něco ztěžovala.Buď na měkkost sedadla,nebo na lidi sedící před námi.
Přistáli jsme brzo.Mě to vyhovovalo.Nevydržela bych tam déle,protože na sedadlech vedle mě,sděl tatínek s malou holčičkou.Ta holčička se táty pořád na něco vyptávala a on s ní měl trpělivost.Potom se k němujakoby stočila a usnula.Tatínek se na ni celou dobu díval,co spala.Usmíval se na ni a hladil ji po hlavě.Víc jse toho neviděla,protože jsem se musela otočit.Slzy se mi tlačili do očí.
Když jsme se z té tlačnice na letišti konečně dostali ven,zbývaly tři hodiny do začátku koncertu.Ten čas jsme využili k tomu,že si vybereme hotel.Do očí nám padl takový,ktrý byl docela luxusně zařízený,a né moc drahý.V tom jsme se ubytovaly a nic jsme nepromýšleli.Na pokoji to bylo krásné.V rozích stály vázy s růžemi a z blakónu byl překrásný rozhled na Londýn.Podívala jsem se na hodinky.Půl osmé.Koncert začíná v deset.Samozřejmě,jsem si je o hodinu přeřídila.
V dáce jsem viděla arénu,ve které se má koncert pořádat.Osvícené město ve tmě vypadalo nádherně.Táta tohle miloval.
Ukápla mi slza a odrazila se od zábradlí.Pozorovala jsem ji,dokud nebyla moc daleko na to,abych ji mohla vidět.
Lily za mnou přišla na balkón.Viděla,jak se mi lesknou oči a pohladila mě po hlavně.Pak mě přimáčkla k sobě a já se konečně mohla vyplkata jedinémi člověku,kterého jsem ještě měla a kterému jsem věřila-mé nejlepší kamarádce.Stála jsem tam s ní velni dlouho.Možná půl hodiny.Ona měla už mokré rameno,ale nevadilo jí to.
"Britney,to bude v pořádku.Musíme se už připravit,za dvě hodiny je koncert,"podívala se mi do obličeje.Po chvíli mi otřela slzy rukávem.
"Tohle jsi si pčece vždy z celého srdce přála-vidět One Direction naživo.Přece si to teď nepokazíš.Pojď.Ukážeš mi,co jsi si připravila na koncert za hadry,a já ti ukážu svoje,"usmála se na mě a táhla mě za ruku do pokoje.
Po ukázce svého oblečení jsem so ho oblékla,načesala jsm si vlasy do malého drdolu,ze kterého mi lezlo pár pramínků, a nazula se do připravených bot.
Když jsem byly hotové,zavolaly jsme taxíka.Přijel skoro načas,asi byl někde poblíž.Jízda probíhala docela dobře až na závěr u arény,byly davy lidí.Nedalo se ta projet,tak jsme zastavili o kus dál.Zaplatila jsem řidiči a zbytek jsme museli po svých.Protože do koncertu zbývala ještě hodina,šli jsme si nehat zkontrolovat lístek a vybrat místa.Paní u vchodu se podívala na doble zlatou vstupenku a usmála se na nás.
"Jedny ze šťastných?"kývla jsem.Ty roky angličtiny navíc se vyplatily.Rozumím perfektně.
Vpustila nás dovnitř.Před tím nám ale kolem krku pověsila VIP kartičky do zákulisí.Stiskla jsem ji tak pevně jak to šlo a vstoupila do arény.
Nemusím snad popisovat,jak to tam vypadalo.Na to,kolik tam bylo volných míst,bylo uvnitř teprve pár lidí.Navíc to vypadalo na člena štábu arény.Jako diváci jsme tu byly jediné.Bylo tu velké ticho,jen ti maníci se o něčem dohadovali.
"Vy jste našli Double vstupenku?"ozvalo se za námi.Otočila jsem se a vyprskla pití,které jsem zrovna pila.Koupila jsem si ho na stánku před hotelem.
Před náma stál Zayn Malik.Přesně jak vypadá na všech mých plakátech.Vlasy s melírem krásně načesané,mikrofon a ZAP! na jeho ruce a jeho černá náušnice,to všechno bylo skutečné.Bohužel,skutečná byla i skvrna v barvě mé coly na jeho tričku.Po mém nenadálém okně v řeči mi vyšli slova.
"Ježíšku na křížku!Promiň mi to!"vrhlajsem se k němu a začala mu skvrnu utírat mým rukávem.Bohužel,v té malé chvilce mého přemýšlení,zda-li je to skutečnost nebo sen,zaschla.Zayn se smál.
"Nech to být.Stejně se ještě budu převlíkat.Ještě si to tričko ušpiníš."Podívala jsem se na něj.
"Ty jsi říkal něco o zlaté vstupence?Ano,my dvě jsme ji našli ve vašem cédéčku."Promluvila Lily poprvé od chvíle,kdy se nás zeptal.Angličtinu také ovládá na jedničku
"Ano.Jen do jednoho ze všech našich cédéček,kterých se prodalo přes jeden milion kusů,jsme dali jen jednu zlatou vstupenku.Tu jste vy našli.Odkud jste?"
"Jsme z České Republiky.Takový zapadákov pod Německem.Asi to tam neznáte."
"Ale známe.Harry s Louisem se nás snažili přemluvit,abychom se tam na jeden den zastavili,ale měli jsme dost naspěch.Vy jste přiletěli až sem?A máte vůbec kde bydlet?"znovu se usmál a založil si ruce na hrudníku.
Chvíli jsem si musela promýšlet,co řeknu.Přece jenom,nejsem angličan.
"Ano.Bydlíme na kraji Londýna,v hotelu Coupelton.Je to tam pěkné."Zayn se bůhvíproč tozzářil.
"Tam my teďka bydlíme také!V našem domě totiž malují,takže tam nemůžeme živořit.Tak to vidíte,to bude nejspíš osud!"
Pořád to pro mě byl jen sen.Nikdy se to nestalo,opakovala jsem si a zavřel oči.Když jsem je otevřela,Zayn tam pořád byl.
Šok.
"Na vstupence byl i vtup do zákulisí,že?Tak pojďte.Koncert začíná až za čtyřicet pět minut."Vedl nás chodbami,které tam vedli,jako bychom byly jeho kamarádky od dětství.Pořád se usmíval.
"Taky se seznámíte s kluky."řekl.Začal jsem panikařit.Uvidím Harryho.Naživo.Bude pár metrů,možná centimetrů ode mě.
Ach-můj bože.Tohle nezvládnu.Budu koktat.Tohle nebude jako se Zaynem,bude to stokrát horší.Nebudu vůbec moct mluvit.Tyhle myšlenky mi letěli dokola hlavou,dokud jsme nepřišli do jejich šatny.Tam seděl Louis a vedle něho Niall.Ten se jako vždy cpal.Teď měl zrovna obloženou housku.Lilyina ruka,kterou jsem celou dobu držela,se rozklepala.Jako vždy-přemýšlí jako já.Vedle sebe měl kytaru.Oba se zaraženě podívali na Zayna.
"Kdo to je?"zeptal se Niall a přitom po očku pozoroval Lily.Vrána k vráně sedá.V tomto případě blonďatá vrána.
"Nialle,Louisi,tohle jsou ...."otočil se na nás.Lily mě předběhla a už utíkala k Niallovi.Podala mu ruku.Usmál se na ni.
"Já jsem Lily Follow,"Zajela pohledem k jeho kytaře.
"Taky hraji na kytaru.Prý bydlíte ve stejném hotelu ajko my.Někdy ti ji přijdu ukázat."
"Ehm..já jsem Britney."Natáhla jsem k němu ruku.
"Vás samozřejmě znám.Našli jsme zlatou double vstupenku.Máme vstup do VIP a koncert zdarma."Louis se usmál.
"No jasně.Dali jsem jen jednu,protože jsme nechtěli davy,bourající zákulisí.Vy dvě jste teda měli sakra štěstí.Co ti je?Jsi taková zaražená,"usmál se na mě.
"Ale nic,to já jen...kde máte ostatní?"odvedla jsem řeč jinam.A jako na důkaz mých slov,dovnitř vešli Liam a Harry.
Ach Harry.Kudrnaté vlasy měl tak jako vždycky.Na sobě měl košili z klipu na What makes you beautiful a motýlka.Když nás vděl,usmál se.
"Zlatá vstupenka?"zeptal se a vydal se k nám.Znovu jsem zpanikařila.Podal mi ruku a tím svým oslňujícím úsměvem,který jsem si už dva roky přála vidět na vastn oči,se na mě usmál.Sesula jsem se k zemi.Poslední co jsem slyšela byl Lilyin výkřik mísící se s velkou ránou.Při té ráně jsem ucítila oslepující blest a poslední co jsem viděla byly Harryho vyděšené oči.
Oblečení,které měla Britney na sobě na koncert zde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 16. února 2013 v 15:15 | Reagovat

Nádherná kapitola :D Ale holkám dost závidím. Být na koncertu 1D.... Asi bych nepřežila :D Strašně se těším na další kapitolu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama