Even if you do not know that I exist,I believe! 5.kapitola 1/2

19. února 2013 v 10:53 | Ellie |  Even if you do not know that I exist,I believe!

Takže! Přidávám další část. Jelikož jsem dneska zůstala doma, rozhodla jsem se dohnat všechny kapitoly, které se zasekly u mě.Takže tady je Even if you do not know that I exist,I believe! A je to rozdělené na dvě části. Enjoy it ♪ [Edit: 4. 6. 2013]
Pohled Lily:
Letadlo nám leťelo brzy, což znamenalo, že jsme nešly do školy. U Britney to bylo v pohodě, ovšem u nás doma to byl boj. Mamka tvrdila, že jsem na to moc malá. I když řekněme si, kdo by v osmnácti byl malý? Nakonec jsem to usmlouvala. S pomocí mé sestry. Byla jsem jí hrozně vděčná.
Letěla jsem už několikrát, avšak pořád se stejnou nechutí. Nesnášela jsem to; otravný kluk za mnou mi kopal do sedačky a stařenka předemnou měla neustále problémy se sedadlem. Děkovala jsem bohu za to, že už jsme přistáli.
Ale mělo to i světlou stránku. Letěly jsme na koncert One Direction! A měly vstupenku do zákulisí! Neuvěřitelné! Hrozně moc jsem se těšila.
"Tak fajn," prohlásila jsem, když jsem se upravila. Moje mentolové šaty s hnědý páskem skvěle ladily s hnědými botami. Vlasy jsem si nechala rozpuštěné, jen jsem si je natočila a upevnila lakem. Bylo mi jasné, že vlhkost vzduchu je tu větší, než u nás.
Britney mezi tím zavolala taxíka, který na nás už čekal. Taxi tady bylo dost drahé a žádané, takže bylo štěstí, že jsme nějaké chytly. U arény byly davy lidí, takže jsme nakonec musely po svých. A to v podpatcích nebylo nic moc. V tu chvíli jsem celkem Britney záviděla její tenisky. No co, pro krásu se musí trpět. I za cenu puchýřů.
Paní u pultu se trochu zarazila, když viděla naší zlatou vstupenku, ale nakonec se na nás usmála.
"Jedny ze šťastných?" optala se prodavačka. Mohla být ve věku mojí mámy, jen moje máma nepoužívala tolik make-upu. Byla jsem si jistá, že kdyby zvedla pramen vlasů, kterým zakrývala ucho, viděly bychom ozanžovou čáru, která jí hraničíla obličej. Chtěla jsem jí dát pár typů, jak se správně namalovat a nanést si make-up, ale Britney jen kývla a popadla vstupenku do jedné ruky a mě za druhou ruku a vydala se napříč davem. Dělala mi to často a mě to nehorázně vadilo. Kolem krku se nám houpaly visačky s VIP kartou, kterou jsem ani nepostřehla, že mám, takže nás bodyguardi pustili bez problémů dovnitř.
Vevnitř nikdo nebyl, kromě pár chlápků, kteří to tam nespíše zařizovali. Britney spokojeně pila svou colu, na které je mimochodem závislá a já jsem se rozhlížela kolem. Neměla jsem ráda velké prostory, zvlášť ty neznámé.
"Vy jste našly Double vstupenku?" zeptal se někdo. Než jsem se probrala z prvotního šoku, viděla jsem jen zděšenou Britney a Zayna Malika se skvrnou od coly, kterou pila Britney, na triku. Vypadal božsky. Jeho dokonalé černé vlasy, tetování a jeho úžasné hnědé oči s jiskřičkami pobavení.
"Ježíšku na křížku! Promiň mi to!" vyjekla Britney a začala mu tu skvrnu drhnout svým rukávem. V tu chvíli jsem měla chuť jí zabít. To triko nebylo z materiálu, který by se dobře čistil. On ji jen se smíchem zarazil.
"Nech to být. Stejně se ještě budu převlíkat. Ještě si to tričko ušpiníš." Bože!
"Říkal jsi něco o zlaté vstupence? Ano, my dvě jsme ji našli ve vašem cédéčku" promluvíla jsem poprvé od chvíle, kdy jsme vstoupily do budovy. Ach, ty roky angličtiny se vyplatily.
"Ano.Jen do jednoho ze všech našich cédéček, kterých se prodalo přes jeden milion kusů, jsme dali jen jednu zlatou vstupenku. Tu jste vy našli. Odkud jste?" zeptal se nás a usmál se svým dokonalým úsměvem. Podívala jsem se na Britney. Většinou je tu ona, kdo zařizoval takové ty důležité věci. A tohle jsem řadila mezi ně.
"Jsme z České republiky. Takový zapadákov pod Německem. Asi to tam neznáte," vysvětlila Britney.
"Ale známe. Harry s Louisem se nás snažili přemluvit, abychom se tam na jeden den zastavili, ale měli jsme dost naspěch. Vy jste přiletěli až sem? A máte vůbec kde bydlet?" znovu se usmál a založil si ruce na hrudníku.
Britney chvíli musela promýšlet, co řekne. Přece jenom, není rozená Angličanka.
"Ano. Bydlíme na kraji Londýna, v hotelu Coupelton. Je to tam pěkné." Zayn se bůhvíproč rozzářil.
"Tam my teďka bydlíme také! V našem domě totiž malují, takže tam nemůžeme živořit. Tak to vidíte,to bude nejspíš osud!" zasmál se Zayn a Britney jen šokovaně zamrkala. Přesně jsem tušila, o čem přemýšlí. Zayna nám pokynul, abychom ho následovaly do zákulisí. Bože!
Vešli jsme do šatny a můj pohled padl na dvojici sedící na pohovce. Louis ve svém prožkovaném triku byl přímo k nakousnutí. Ale nemohl se vyrovnat kráse blonďáčka vedle něho. Niall zrovna jedl obloženou housku. Vedle něho stála kytara, na které byly vyryty podpisy kluků a věnování. Jeho dokonale modré oči se zvedly od housky a prohlížely si nás. Nejdřív putovaly přes Zayna, na kterého vrhly nechápavý pohled. Dál projely Britney a nakonec zakotvily u mě. Cítila jsem jak pod Niallovým pohledem červenám.
"Kdo to je?" zeptal se Niall Zayna svým dokonalým hlasem. Ten jeho irský přízvuk!
"Nialle, Louisi, tohle jsou…" začal nás představovat Zayn, ale já ho předběhla a vydala se k Niallovi. Vložila jsem svou ruku do jeho a představila jsem se.
"Lily Follow," usmála jsem se a on mi úsměv oplátil. Až pochvíli mi došlo, co jsem udělala a hned jsem svou ruku vytrhla z té jeho a podala ji Louisovi. Ten se na mě podíval šibalským pohledem. Přesně jsem věděla, na co myslí. Bože! Takhle ztrapnit jsem se mohla jen já!
"Ehm...já jsem Britney," představila se Britney a natáhla ruku k Niallovi. Ten s ní radostně potřásl a usmál se na ní.
"Vás samozřejmě znám. Našli jsme zlatou double vstupenku. Máme vstup do VIP a koncert zdarma," začla mlít páté přes deváté Britney. Louis se na ni usmál.
"No jasně. Dali jsme jen jednu, protože jsme nechtěli davy, bourající zákulisí. Vy dvě jste teda měli sakra štěstí. Co ti je? Jsi taková zaražená," zeptal se jí.
"Ale nic, To já jen...Kde máte ostatní?" snažila se odvést řeč jinam. Možná by se jí to povedlo, kdyby dovnitř nevstoupil Liam s Harrym. Podívala jsem se na Britney, které se podlamovaly kolena jen z pohledu na Harryho.
"Zlatá vstupenka?" zeptal se a vydal se k nám.Viděla jsem jak Britney zpanikařila. Harry tomu taky moc nepomohl, když se na ní usmál. Ale pak se to stalo. Britney se sesunula k zemi. Vyděšeně jsem vykřikla a přiklekla si k ní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Endy Endy | 19. února 2013 v 19:03 | Reagovat

Aha :D Takže závislá na cole!!! :D :D :-)
Jinak úžasný!! Rych další část..ať si to můžu patřičně užít!

2 Ta nejlepší Ta nejlepší | 12. května 2013 v 18:06 | Reagovat

tak to je hustý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama