Even if you do not know that I exist,I believe! 7.kapitola

24. února 2013 v 16:26 | Ellie |  Even if you do not know that I exist,I believe!
Další kapitolka Even. Není nic moc, ale nic víc jsem nevypotila.

Pohled Lily:
Bože, jsem to ale trubka. Pošlu ho pro věci bez klíčů. Jen zakroutím hlavou a zachumlám se do deky.
Jaké je ale překvapení, že za pět minut se otvírají dveře a dovnitř vpadne Niall i s mým kufrem.
"Doufám, že je to tvůj kufr," postaví přede mě můj kufr. Jak mohla vědět, že je můj?
"Díky," ohrnu deku a postavím se. Niall hned přiskočí a pomůže mi vstát. Vytrhnu se mu a on na mě hodí nechápavý pohled. Kdyby jen věděl. Totálně jsem se před ním ztrapnila. Moje kamarádka si jen rozrazila hlavu! Má pár stehů. A kvůli tomu jsem ze sebe udělala totální hysterku. Hrozně se stydím.
"Nejsem nemohoucí," odseknu a chytnu svůj kufr.
"Koupelna je vpravo," nasměruje mě a otočí se na opačnou stranu. Bože, nejsem to kráva? On je tak milý a já jsem jak fůrie.
"Děkuju. Za všechno," poděkuju mu a dám mu pusu na tvář. Okamžitě zrudnu, ale Niall se jenom pousměje a pokračuje v cestě nevím kam.
Přejdu do koupelny a opřu se o umyvadlo. Dneska byl náročný den. Podívám se na sebe a zakroutím hlavou. Rozmazaná řasenka, vlasy všude kolem obličeje a ještě k tomu jsou úplně zacuchané. Bezva, takže další bod na seznamu ztrapnění před mým idolem. Protočím nad sebou očima. Ano, jsem velice inteligentní.
Vyhrabu z kufru své pyžamo. Ještě že jsem si nestihla vybalit. Staré šedivé triko a vzorované tepláky. Na nohy si natáhnu růžové ponožky, které příjemně hřejí. Možná bych si na sebe měla vzít něco lepšího, přeci jen budu spát v bytě s Niallem Horanem, protože pochybuju, že mě nechá jít. Ale nepatřím mezi ty holky, které by pohodlnost vyměnily za krásu. Takže zůstávám v tom, v čem jsem. Vlasy si pročísnu hřebenem a dámu je do obyčejného culíku. Odmaluju se a namažu si svůj příšerný obličej. No, pokud se Niall nelekne, tak je fakt borec.
"Chceš něco k jídlu?" zeptá se mě Niall, když přijdu do obýváku.
"Ne, díky!" odmítnu. Nemůžu jíst. Možná si myslíte, že jsem magor, ale já vážně nemůžu. Trpím poruchou příjmu potravy. Vše co sním, vyzvracím. Neví to nikdo. Ani Britney. Nejsem na to pyšná, ale co s tím?
"Měla by si něco sníst, jsi strašně hubená!" promlouvá ke mně Niall. Určitě, moje špeky přetékají přes kalhoty. Jen zakroutím hlavou na znamení, že nechci a znovu si lehnu na pohovku.
"Nechceš si jít lehnout?" prohodí Niall. On je tak blonďatý! (Kdo nepochopil, nevadí)
"Už ležím, nevšiml sis?" zamumlám. Přejde přede mě a podívá se mi do očí.
"Myslím do postele," upřesní svou otázku blonďáček.
"Vy tu máte postel navíc?" optám se ho.
"Ne, ale můžeš si lehnout ke mně, já se vyspím na gauči." Och, jaký to gentleman. Zamumlám něco ve smyslu, že ne. Příšerně se mi klíží oči, takže není žádné překvapení, že za chvilku usnu. Poslední co vnímám je, že mě Niall bere do náručí a odnáší mě pryč.
"Jsi tlustá, nezasloužíš si žít!" křičí na mě hlas.
Znám mnoho lepších holek, které by se hodily k Niallovy víc, než ty!" přidá se k prvnímu další.
"Lily!" uslyším Niallův hlas a ucítím, jak se mnou zatřese. Otevřu oči a vidím jeho obličej těsně nad mým. Jeho vyděšené oči si prohlíží mou tvář a jeho silné ruce svírají má ramena.
"Křičela si ze spaní," vysvětlí mi, ale stále se ke mně naklání. Utápím se v jeho hlubokých modrých očích a naše hlavy se k sobě pomalu přibližují.
"Promiň," zamumlá, když uhnu hlavou. Možná to byla ta největší blbost, co jsem udělala, ale ten hlas ve snu měl pravdu. Nezasloužím si ho.
Dá mi pusu na čelo a chystá se k odchodu, když ho popadnu za ruku.
"Zůstaneš tu? J-Já se tady sama boj-bojím," vykoktám ze sebe a zrudnu. Odpovědí mi je jen jeho úsměv a za chvilku cítím, jak mě kolem pasu popadne jeho ruka a přitiskne si mě k sobě.
"Dobrou noc, Lily." Pošeptá mi do ucha a začne mi broukat tichou ukolébavku. Spokojeně zavřu oči a nechám se uspávat jeho dokonalým hlasem…

Lilyino pyžamo: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama