Even if you do not know that I exist,I believe! 8.kapitola

24. února 2013 v 21:28 | Endy |  Even if you do not know that I exist,I believe!
Píšu 8.kapitolku....JAK JÁ TENHLE PŘÍBĚH MILUJU!!!!! Z našich povídek ho vždycky píšu nejradšej :-) Endyna*

Pohled Britney:
Harry mě vyzvedl brzy.Stavil se pro mě dost brzo ráno,takže si z pobytu v nemocnici nepamatuji nic zásadního.Jen věčné hádky dvou sestřiček,které se hádali kvůli nějakému doktorovi.Mluvili na moji chabou angličtin dost rychle,ale pár slouvům jsem porozuměla.
"Elinor!Ty svině....mohla udělat...tvrdila jsi mi,že máš Elena!"
"Co to tady meleš?....nespala!"Bože,ve všech nemocnicích je to stejný.
Harry vypadal,jako by šel někam do divadla,než že mě vyzvedával z nemocnice.Měl na sobě sako,modrého motýlka a džíny.Ale matně si vzpomínám,že tohle je jeho každodenní oblečení.Já jsem byla podobná spíš strašákovi.Vlasy ještě od krve,co mi nedokázaly samy vyčistit,do toho rozmázla řasenka...to mě probůh nemohli umejt?....a bohužel jsem to všechno odhalila až v autě.Málem jsem se udusila colou,kterou mi Hazza koupil na nemocniční recepci,když jsemto všechno viděla.
"Nemáš kapesník?"zeptala jsem se ho a ukázala na svůj obličej.
"Mě se takhle líbš...ale když jinak nedáš."Podal mi kapesník plný složitých vzorců.Nejspíš z číny,nebo tak nějak.Sakra.Jsem proti němu úplná nicka.Nic než jen potrhlá fanynka.On si to ale asi nemyslí.
Zbytek cesty se mě užj en ptal jak mi je.Jinak jsme si moc nepovídali.Já si stírala krev a řasenku,aby si ta strašná ženská na recepsi nemyslela,že mě nědo znásilnil nebo tak...ale stejně.Vedle Harryho určitě vypadám jako nula.Nikdy jsem to číslo neměla ráda.
Na recepci to naštěstí dopadlo dobře.Ta paní se na Harryho mile usmála a na mě vrhla vražedný pohled.Dala nám oběma své klíče a s úsměvem nám otevřela dveře do výtahu.Je tak falešná!
"Jsem tady!"zakřičela jsem,ale Lily se neozývala.Prošla jsem celé apartmá,jestli není třeba ve vaně,nebo na záchodě.Ale nikde nebyla.Dostala jsem strach.Vyrazil jsem na chodbu.
"Harry!"křičela jsem na celé patro.Harry asi nebyl moc daleko,protože přiběhl téměř za vteřinku.
"Co se děje?" vypadal vyděšeně.Asi si myslel,že se něco stalo.Ale stalo,Lily je fuč!
"Lily tady není!"otevřela jsem dveře.Harry se potutelně usmál.
"Neříkal jsem ti,že ji Niall vzal do hotelu?Copak to není jané?Jsou spolu.Je určitě u nás,"zavřel dveře od našeho pokoje a hodil mi klíčky.Pak pokývnul hlavou a vzal mě za ruku.
"Jdeme za nima."Rozhodl.Nešlo se bránit.Táhl mě.Nechápu jak mohl přiběhnout tak rychle,jejich pokoj byl skoro na druhé straně poschodí.Odemkl a otevřel dveře.Chvíli nebylo nic slyšet,ale pak jsme z uzamčené místnosti vedle koupelny zaslechli zvuk kytary.Ne jedné,dvou.Harry se na mě nevěřícně podíval.
"Lily hraje na kytaru?"ukázal a vrhl se ke dveřím.
"No jasně,"ozvalo se za náma.Stál tam Louis a v ruce držel sloní...ne sloní,přímo mamutí mrkev.Je to maniak.
"Hrajou už od rána.Je to k nevydržení.Vůbec nemulí,jen hrajou."To se přichomejtnul Liam.Jedl zmrzlinu.Vidličkou. VIDLIČKOU!
"Proč jíš zmrzlinu vidličkou?"zeptala jsem se ho a kývla směrem k ní.Podíval se na mě jako na debi*a a dál si jedl zmrzku.
Najednou se odněkud vynořil Zayn.Kolik se jich sem vejde?
"Nevíš,že má takovou lžičko-fóbii?"začal se smát a vytáhl z kapsy lžíci.Liam ji spatřil a vrhnul se na stůl.
"Dej to pryč!Dej do někam pryč!"křičel a na svou obranu vztáhl vidličku.Odmítala jsem dál sledovat tuhle bitku příborů,tak jsem šla do toho pokoje,kde byli Niall s Lily.Otevřela jsem dveře a naskytl se mi pohled na něco zváštního.
Lily seděla na psteli s svou krásnou barevnou kytarou v ruce.Měla na ní Niallův podpis.To by se ještě dalo považovat za normální.Ale za ní seděl sám Niall.Svou kytaru mě položenou na posteli vedle sebe a držel Lily kolem ramen.Asi jí ukazovalnějaké nové akordy,jak se harjí,a tak.Ale teď nevypadali na to,že hrají.Lily měla totiž tak trochu nakloněný krk a Niall ji na něm hladil.Najednou se Niall prudce otočil a Lily hned za ním.Začala jsem se smát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama