How I Met Your Father! Prolog

22. února 2013 v 20:16 | Endy |  How I Met Your Father!
Takže...prolog mé další povídky. :-) Doufám,že mi psaní na motivy HIMYM půjde XOXO

"Děti,dnes vám povím příběh o tom,jak jsem potkala vašeho otce." Řekla jsem a přemítala,kdy se zmiňovaný vrátí z práce.
"Bude to na dlouho?"zeptal se znuděný Harry,který se chtěl vrátit ke svému počítači a rozehrané he.Ne že bych ho nechápala,také jsem polovinu dětství strávila u Sims,ale vždyť je mu už jedenáct proboha! Nechápu,proč se nesoustředí na školu jako Alice....Ta se teď nečekaně ozvala.
"Můžu si u toho číst?"možná by to ale nemusela tak přehánět.Jo,taky miluji knihy,ale-teď jim jdu vyprávět příběh mého života,nebo ne?
"Ano Harrymbude to na dlouho!Jdu popisovat osmnáct let svého života proboha!"rozzlobila jsem se naoko.Harry nasadil obličej ublíženého dítěte.
"To tu jako budeme sedět osmnáct let?Pustíš nás aspoň na záchod?Mám tuhle sedačku docela rád..."zhrozil se.
"Mami?Že si Harry vymýšlí?!"Vyděsila se Alice.Bože,co to mám za děti?Třináctiletej drzoun a osmiletá a věčně vyděšená poserka.Nevím kdo se mi z nich podobá víc.Ale Justin v nich taky zanechal trochu svýho frajerství,Tedy aspoň v Harrym.
"JežíšMaria!"vztáhla jsem ruce k pomyslnému nebi.Co mám dneska s tim bohem?
"Ne Harry,nebudeme tu 18let.Na záchod vás pustím,taky o tuhle sedačku nechci přijít.A Alice,nemůžeš si u toho číst,protože chci,aby jste věděli,jak jsme se s tatínkem poznali."Vysvětlovat jim něco je stejně k...víte k čemu.
"Takže,bylo to takhle......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama