Justin Bieber by Endy

22. února 2013 v 19:09

Justin Bieber is my life,or no???

photo edited for free at www.pizap.com
Obrázek by: Endy
Děj: Candys je obyčejná,osmnáctiletá holka.Vlastně ne tak obyčejná...je totiž bývalá emařka,která se sebepoškozovala.
Ale přetala s tím a začala svůj nový život koncertem Justina Biebera.Ten jí ale změní její dosavadní život.Nejen,že ji její idol zavolá k sobě na podium aby s ním zpívala,ale po jejím úžasném výkonu ji dokoce přizve ke svým novým písním jako covera!Candys je tím uchvácena,ale nevěří,že to může dopadnut dobře.Ona má totiž jeden zásadní problém.Nevěří na nic.Gen důvěry jí jaksi schází.A proto nevěří ani Justinovi,když ji vyzná lásku. Proč Candys nevěří ani na lásku? To se dozvíte v mé nové povídce.Kapitoly zobrazíte kliknutím na obrázek.
Hlavní postavy: Candys Miller, Justin Bieber,Lennona Converse a mnoho dalších...
Stav: rozepsaná

How i met your father!

photo edited for free at www.pizap.com
Obrázek by: Endy
Děj: Sisi vypráví svým dvou dětem příběh,který se odehrál kdysi New Yorku...jak poznala jejich otce! Sisi začne svým životem předtím,čím vím si prošla,až nakonec skončí u seznámení s otcem-Justinem Bieberem! Proč ji rodiče vykopli z domu? Proč jela zrovna do New Yorku,když ji vyhodili? A jak se s Justinem vůbec setkala?To vše se dozvíte v mé nové povídce na motivy seriálu How I Met Your Mother! z televize Prima Cool! Kapitoly zobrazíte kliknutím na obrázek!
Hlavní postavy: Sisi Lawrence,Justin Bieber,Lisa Neit a moho dalších...
Stav: rozepsaná/připravovaná

What is Love???

photo edited for free at www.pizap.com

Obrázek by: Endy
Děj: Maisy Wilsonová...tak zní jméno fotografky,která má nafotit Pjotoshot pro Justina Biebera. Kdo by ale tušil,že ho tahle barevná,chytrá a inteligentní dívka natolik okouzlí? Justin ovšem vypadá,že myslí jen na jedno,a to se Maisy nelíbí. Co znamená láska pro něj a co pro ni? Zůstanou spolu i dál??? Co je to láska? Kapitoly zobrazíte kliknutím na obrázek.
Hlavní postavy: Maisy Wilsonová,Justin Bieber,Selena Gomez a další....
Stav: připravovaná/rozepsaná

Další povídky-jsou zatím přísně utajované!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AChiemeaph AChiemeaph | E-mail | Web | 30. července 2018 v 4:31 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/qui-a-essaye-le-cialis/

2 AfedoHeeli AfedoHeeli | E-mail | Web | Včera v 18:28 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  age votre  moelle  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-pharmacie-ligne/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama