Justin Bieber is my life,or no? 1.kapitola

22. února 2013 v 19:49 | Endy |  Justin Bieber is my life,or no???
Píšu 1.kapitolu....snad se bude líbit :-) Enjoy it :-)

Je tady.Konečně.Vidém mu zřetělně do tváře....jako by se díval přímo na mě.Ale to se mi jen zdá.Začíná písní Santa Claus is coming to town...trochu jsem to nepobrala-přece nejsou vánoce!Pokračuje písničkou Boyfriend...ale najdenou přestává zpívat...a podívá se do publika.
"Ahoj lidi,"pronese svým sametovým hlůasem správného zpěváka.Jsem z toho dost vyděšená...ještě jsem ho neslyšela naživo zpívat,natož mluvit!
"Dneska udělám takovou trochu speciální věc...pozvu jednu ze svých fanynek na podium.Ale ta fanynka musí umět zpívat jednu z mých písniček sama si ji vybere.Jestli se nikdo nepřihlásí dobrovolně,vyberu si ji sám.Takže,hlásí se někdo dobrovolně?"
V sále bylo najednou ticho.Nikdo nezakřičel ani "já",ani "vyber si mě"..... prostě bylo ticho.Buď nikdo neum zpívat,nebo se stydějí všechny.
"Takže nikdo?"zeptal se Justin a trošku se zamračil.Chtěla jsem k němu vyběhnout a říct,že s ním chci zpívat.Že to umím.
Ale nešla jsem.Moc se stydím,tohle nezvládnu.
"Takže já si vyberu sám." A rozhlédl se po publiku.
Bylo tam nejméně deset tisíc lidí.Všechny si prohlédl.A jeho pohled se zastavil u mě.Usmál se.Jeho pohled spolu s úsměvem ve mě vyvolal příval červené barvy snad až na prstech u nohou. Možná mé fialové vlasy upoutaly jeho pozornost víc,nebo jsem mu prostě přišla zajímavá. Prostě a jednoduše;ve chvíli kdy zachytil můj pohled,na mě kývl a poukázal na mě rukou.Chtělo se mi omdlít.Určitě jsem se zmýlila,bylo tona tu holku co stojí vedle mě.Ano,tak to určitě je. Ale on na mě znovu ukázal.Ach---můj---bože!!!! Asi se propadnu! Takovej trapas!Před tolika lidma! Ale stejně jsem šla.Holky,kolem kterých jsem šla na mě dělali růné věci...ale že mi začnou podkopávat nohy jsem tedy rozhodně nečekala.Proto jsem se dívala na své nohy,než na ně,nebo na Justina.Na vteřinu jsem zatoužila po své žiletce.Tu myšlenku jsem ale hned aplašila.Jsem normální,nebo ne?
Moje fialové vlasy zavlály do vzduchu,když jsem vstoupila na podium a vykročila k Jusovi.Ten se na mě ále zářivě usmíval a pokyvoval bradou.Když jsou došla až k němu,zakryl mikrofon rukou a potichu mi pošeptal: "Tak co to bude?"
"M..mistletoe,"vytlačila jem ze sebe a uvědomila si,že se mi začínají klepat nohy.Pokývnul.
"Dobře,aspoň budeme mít vánoční za sebou.Jak se jmenuješ?"zeptal se a odhrnul mi vlasy z čela.Zase jsem se rozklepala.
"Candys."řekla jsema snažila se udržet normální tón.Kývnul někam nahoru,nejspíš znamení,co ude za píseň. Odkryl mikrofon.
"Takže lidi,tohe je Candys a zazpívá se mnou píseň Mistletoe.Ozvalo se takové vánoční šustění na začátku a byl čas zpívat.
It's the most beautiful time of the year
Lights fill the streets spreading so much cheer
I should be play in the winter snow
But I'm be under the mistletoe...
Společně jsme zazpívali celou píseň.Každý tón jsem se snažila vyzpívat správně,protože mi bylo jasné,že ztrapnit se před tím klukem ze všech mých snů by bylo strašný.
Když píseň skončila,Justin miřekl,že na něj mám po koncertě počkat v zákulisí.
"Stejně mám VIP vstupenku,takže se tam potkáme." A vylodila jsem ze sebe úsměv,který mou nervozitu musel odhalit na sto procent.Kývl a dal se do další písničky.Beuty and the Beat.
Po koncertě jsem se,jak mi Justin řekl, dostavilado zákulisí.Všude kolem byly nedočkavé fanynky.Zle se na měkoukali,když Justin otevřel dveře a pustil dovnitř jen mě. Tam mi nabídl,abych se posadila.
"Zpíváš bezvadně,"řekl jen a začal uklízet mikrofony a sluchátka.Zase jsem zrudla.Víc už toho nezvládnu.Ať už mi nic neříká,bože prosím.
"Nechtěla by jsi se mnou udělat Cover?" Tak to už je moc.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama