What is Love??? Prolog

23. února 2013 v 13:34 | Endy |  What is Love???
Jooo,vím že teď přdávám spousty nových povídek,ale mám v plánu to pořádně rozjet.Taky proto,že se nudím.Ale i tak...zde je má nová povídka o Jusovi! What is love! Enjoy!

Cvak cvak a znovu cvak.Potom blesk a nakonec zase cvak.To je můj život.Fotgrafování.Jen a jen to.Když fotím,nemyslím na nic.Můžu si fotit co chci,když mě nikdo neváže.Někdy hodím pár photoshotů pro amatérštější zpěváky,ale nikdy si s nimy nesmím promluvit.Nemyslete si,že takhle přicházím do styku s hvězdami.Ani náhodou.Mluvím s nimi asi tak stejně,jako se svými rodiči.Takže vůbec.
Aby jste věděli o čem je řeč,jsem fotografka.Jmenuji se Maisy,je mi skoro devatenáct a bydlím sama.Věnuji se studiu na umělecké škole.Když mi bylo šestnáct,rodiče mě vyhodili z baráku.Nebudu vám říkat proč.To tady nebudu rozebírat.Hlavní ale je,že nemám život.Nemám kamarády.Jsem pro všechny "ta šprtka" která si nezaslouží vůbec nic.Ne,že bych neměla styl,nosila brýle,nebo měla rovnátka.Právě že nic takového ne.Vadí jim jen to,že jsem chytrá.Fotím tyhle photoshoty,abych si vydělala na vysokou.Protože bez peněz budu ještě větší nula než teď,protože budu jen "ta se střední". V týhle době už má vejšku každej normální člověk.Když mě vyhodili,odstěhovala jsem se do New Yorku.Tam práci fotografa sežene každý.
"Haló Maisy.Soustřeď se!"zakmitá mi Elen před očima.On je totiž něco jako můj šéfik.Zrovna fotím pár fotek pro nějakou modrookou zrzku,nevím jak se jmenuje.Dělá mi takové trošku sexistické pózy.Snažím se jí říct,že je na to trochu moc mladá,ale Elen mě uviděl nadechovat se a umlčel mě rukou a pohledem: Nechceš přece přijít o práci,nebo ano?
Když ta zrzka konečně odejde,usměje se na mě.
"Záhul co?Dělala fakt strašný pózy,ale nemohl jsem ti dovolit něco říct."
"Mě je to jasný,"pokývla jsem a usmála se.Sbalila jsem si foťák a ostatní potřeby a vydala se ke dveřím.
"Počkej ještě!chci si s tebou o něčem promluvit."zavolal na mě.Otočila jsem se a vydala se zpštk němu.
"Ano?"
"Mám pro tebe docela velkou nabídku.Jeden zpěvák,jako opravdu zpěvák vysokého kalibru,si všiml tvého focení.A chce s tebou nafotit pár fotek.Líbí se mu tvůj přístup.Prý máš ty fotky takové...uvolněné."
"A smím se zeptat kdo je ten odborník,který se tak vyzná ve photoshotech?"I když jsem asi věděla co odpoví. Ne,ať si to jen představuju,já ho nenávidím!Jestli to fat řekne...
"Justin Bieber."Ach bože né...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama