Path to Uncle||Twins and One Direction|| 1.Chapter

26. března 2013 v 18:13 | Ellie |  Twins and One Direction

Vím, co jsem psala předtím a nemění se to. Ale tohle jsem Endy slíbila a je to její povídka, takže...


K strýčkovi jsem se těšila, no když jsem uviděla, u koho budeme bydlet, dobrá nálada mě rázem přešla. Dělá si srandu? One Direction?! To nemůže myslet vážně! Sám ví, jak je nesnášíme a on nás k nim jen tak pošle. Díky strejdo, tohle budou prázdniny za všechny prachy!

"Ahoj," pozdraví nás blonďaček s nebesky modrými vlasy, kterého vyslali, aby nám otevřel. Mai se nahrne dovnitř, táhnouc za sebou svůj kufr. Vždy z nás dvou byla ona ta impulzivnější a nebojácná.

Nervózně si popotáhnu sukni a zmáčknu rukojeť kufru tak, až mi zbělaly kloubky. Pomalu vejdu hned za ní, a když procházím kolem blonďáčka, lehce se na něj usměju. Nevím proč, ale nedokážu na ně házet opovržlivé pohledy jako Mai. Asi na to nejsem stavěná.

"Vítejte!" pozdraví nás zelenooký Harry, alespoň myslím. Pamatuju si, že jedna naše spolužačka o něm neustále básnila.

"Neobtěžuj se, jen nám ukaž, kde budeme spát!" zavrčí Mai a nenápadně si promne ruku. Tohle dělá, jen když se něčeho bojí, nebo když se hrozně moc snaží. Myslím, že právě teď je to to druhé.

"Ach, Simon měl pravdu. Jste velice příjemné!" ozve se ironicky hnědovlasý v proužkovaném triku. Kéž bych si pamatovala ty jména.

"Kušuj!" okřiknu ho a sáhnu po telefonu, který mi začne zvonit. Jenže ho nemůžu najít. Možná by si chtělo v kabelce občas uklízet, ale to jde mimo mě. Dokud tam mám vše, co potřebuju, jsem spokojena.

"Ehm, zvoní ti mobil," ozve se rudovláska, která se postaví vedle blonďáčka a nechá se s ním obejmout kolem pasu. Asi přítelkyně, tipuji.

"No né! Na to by bez tebe nepřišla!" vyprskne sarkasticky Mai.

Mám ho! Konečně držím v ruce svůj pruhovaný iPhone. Vytáhnu si ho z kabelky, kterou si postavím na svůj květovaný kufr s opráskanými přezkami.

"Ano?" přijmu hovor a pootočím se od hádající skupiny, v jejímž čele je Mai a jistý kudrnáč, který se nenechá urážet a oplácí jí to.

"Juli? Bože, Juli!" ozve se z telefonu úlevný hlas naší nejlepší kamarádky Fiony. Vypískne tak nahlas, že se na mě všichni otočí.

"Fia?" zeptá se Mai a znovu popadne svůj růžový kufr, který během hádky odložila.

"Vaše kamarádka se jmenuje jako to auto?" zeptá se Harry, který nás odvádí do pokoje.

"Ne ty pitomče! Je to přezdívka!" vyjede na něj Mai a následuje ho do schodů, které mají mimochodem úplně příšernou barvu. Kdo by chtěl červené schody?

"Jak se máte? Co děláte? Doneseš mi podpis Justina?" vychrlí ze sebe Fiona a já se musím uchechtnout. Nepotkáte většího blázna. Myslím si, že právě kvůli tomu se my tři kamarádíme. I když, nevím, jestli je to správný důvod.

"Ty Fio, zavolám ti později, ano?" přeruším její drmolení na téma, jak moc je úžasný Justin Bieber. Bez toho, abych čekala na odpověď, ukončím hovor a popadnu svůj kufr a kabelku.


Juli -> ZDE
Mai -> ZDE 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Endy Endy | Web | 27. března 2013 v 15:57 | Reagovat

Krásný!!!!Jde se psát :D

2 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | Web | 29. března 2013 v 12:06 | Reagovat

Tak po dlouhé době projíždím SB.
Hezké. Je fajn, že to nejsou fanynky, protože já 1D zrovna moc nemiluju, ačkoli povídky mi navadí, pokud nejsou pořád o tom samém.
A s tima jménama mám taky problém.
Ale zase tak nepříjemné by být nemusely. Koneckonců je u sebe nechají 3 měsíce bydlet, ale chápu, že to může naštvat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama