Even if you do not know that I exist,I believe! 13.kapitola 1/2

9. dubna 2013 v 20:01 | Ellie |  Even if you do not know that I exist,I believe!

Je tu Even! Tedy, jen první část. Druhou přidám možná dnes, možná zítra, kdo ví...
Doufám, že zanecháte nějaký ten komentář...Pohled Lily:
Po pár ranních nehodách a po dvou rozbitých sklenkách později jsme s Britney mířily k nám na pokoj, táhnouc za sebou naše kufry, které nám kluci dotáhli k nim. Britney si po ránu neustále vesele hvízdala. Už mi to celkem lezlo na nervy. Do pokoje jsme dorazily za pár minut s velkým záchvatem smíchu, který vyvolala Britney, když kufrem smetla poslíčka, který šel naproti.

"Nevím jak ty, ale já chci do koncertu jen spát," zamumlala Britney a svalila se na její postel. Kufr upustila vedle a houpala s nohami, které jí vysely dolů. Já jsem zabouchla dveře a položila svůj kufr na postel, kterou obývám.

"Právě teď jsem ti chtěla navrhnout, abychom si zašly obhlédnout okolí," zakabonila jsem se, otevírajíc svůj kufr a skříň, ve které jsem měla zbytek svého oblečení.

"Ale no tak, zlato! Jsem příšerně unavená. Co kdybys šla sama a porozhlédla se? Zítra můžeme jít spolu nakupovat!" snaží se Britney. Vím, že musí být dost unavená, takže jen kývnu. Sice z toho nejsem moc nadšená, ale co už.

"Kdybych měla alespoň něco na sebe…" povzdechnu si a prohrábnu rukou oblečení v kufru. Britney se uchechtne a otočí se na levou stranu, aby na mě viděla.

"Lils, máš nespočetně kusů oblečení a ty řekneš, že nemáš nic na sebe!" zasměje se.

Protočím oči a přejdu ke skříni. Zahlédnu tam dokonalý top. Má tmavě modrou barvu a jsou na něm bílé siluety ptáčků. Je na krátký rukáv, takže by mi nemělo bít ani teplo. K tomu sáhnu po smetanových džínech a po krásné světle růžové kabelce, kterou jsem dostala od sestry k minulým narozeninám. Mám í ze všech svých kabelek nejradši.

Popadnu to všechno do ruky a z kufru s obtížemi vylovím obě světlounce růžové lodičky.

Přeběhnu do koupelny, kde ze sebe shodím oblečení, které jsem na sobě měla doteď. Lehce se pootočím v zrcadle a pohled mi padne na má zjizvená záda. Jizvy, které mi udělal Jake, když jsem byla na návštěvě u něj. Ani si nepamatuju, proč mi e udělal. Snad proto, že jsem se s ním nechtěla vyspat, nebo co á vím. Britney by ho roztrhla, kdyby věděla, že mi to udělal. Naštěstí si toho ještě nevšimla. A doufám, že nevšimne.

Zavrtím hlavou a přetáhnu si přes hlavu top a nasoukám se do džínů, které jsou mi o malinko delší.

Místo pudru na tváře nanesu jen světlounce růžovou tvářenku. Řasy opakovaně přetřu řasenkou. Na pusu si dám rudou rtěnku a oči obtáhnu černou tužkou. Vlasy, které zůstaly ještě lehce natočené, přejedu hřebenem a sepnu si vrchní část na temeni.

Přejdu zpět do pokoje a najdu pochrupující Britney. Ta to vážně zalomí všude. Pobaveně zakroutím hlavou a přihodím si do kabelky peněženku, telefon a knihu od Lauren Kateové s názvem Fallen. Patří mezi mé oblíbené. Popadnu ještě klíče a opatrně zabouchnu dveře. Kam jen vyrazit?


Nakonec se rozhodnu pro Starbucks, kde si objednám ledovou kávu. Zatím co čekám, než mi ho donesou, postaví se vedle mě sympatická brunetka. Je o dvě hlavy vyšší než já, takže je skoro stejně vysoká jako Britney. Má na sobě světle modrou košili bez rukávů a vínové šortky, které mají stejnou barvu jako její baleríny.

"Tady je ta káva," podá mi mladá dívka mou kávu a já jí věnuju úsměv. Brunetce taktéž podá kávu a ona se otočí stejným směrem jako já a omylem do mě narazí.

"Promiň!" vyhrkne a přikryje si oči levou rukou. Je vtipné, že tohle gesto je úplně to samé, jaké dělá Louis. Je dokonalé, jak jsou sehraní.

"Nic se neděje, Eleanor!" ujistím jí a pomalu vyjdu ze dveří kavárny, dávajíc si pozor abych nevylila svou kávu. Eleanor mě následuje.

"Jak víš, jak se jmenuju?" zeptá se mě a usrkne si z fialového brčka. Tiše se zasměju a mávnu rukou.

"Kdo by neznal přítelkyni slavného Louise Tomlinsona, který je neuvěřitelný idiot, který miluje obří mrkve, rád se vsází a směje se jak debil!" vyjmenuju vše, co si z dnešního rána pamatuji. Eleanor se nechápavě podívá, pak se zarazí a nakonec se rozesměje.

"Nejsi jedna z těch holek, které u nich přespávaly? Tipuju Lily," směje se Eleanor. Přikývnu.

"Jasně, Louis mi o tom říkal, když mi před hodinou volal. Měla jsem tam být s vámi, ale byla sem domluvená s Danielle, že půjdeme nakupovat, ale odřekla to, takže jsem sama! Volala sem i Pezz, ale ta teď nahrává!" dořekne a rozhlédne se na přechodu. Následuju ji, zatímco usrkávám svou kávu.

Předeme na druhou stranu, kde se nachází spousty obchodů. Ať už s botami, či oblečením, nebo s kabelkami.

"Já jsem na tom podobně. Britney byla hrozně unavená, tak jsem musela jít sama." Eleanor chvilku přemýšlí a já úplně vidím tu žárovičku, která se jí nad hlavou rozsvítí.

"Tak co, kdybychom šly nakupovat spolu? Jak koukám, máš dobrý styl a já potřebuju pomoct vybrat něco na koncert," brebentí Eleanor, zatímco mě táhne do jednoho z butiků.

"Dobrá, ale musíš mě nejdřív pustit!" zasměju se a nenápadně trhnu svou rukou, kterou mi pevně svírá.

"Promiň!" vyhrkne znovu a obě se zasmějeme.

Lily: ZDE 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama