Even if you do not know that I exist,I believe! 13.kapitola 2/2

9. dubna 2013 v 20:25 | Ellie |  Even if you do not know that I exist,I believe!

Endy mě přesvědčila a já to dávám hned! Enjoy it! A komentujte! Líbající


Pohled Lily:
"Tak fajn, obešly jsme už tři krámy, ale ty sis ještě nic nevybrala!" prohlásí El a sedne si na stolek před nějakou restaurací. Posadím se naproti, a položím svou tašku vedle sebe.

"Já jsem ti to říkala! Nikdo se mnou nechce chodit nakupovat, protože mi trvá hrozně dlouho, než si něco vyberu." Přitáhnu k sobě jídelní lístek, který nám donesla servírka.

"Dám si těstoviny Apollo, s dvojitým mrkvovým salátem a k tomu kolu." Nadiktuje El servírce objednávku. Jsou s Louisem tak stejní! Mrkev a zase mrkev.

"Já si dám salát Mercy a k tomu si dám ledovou kávu," nadiktuju servírce i svou objednávku a ona odběhne. El si mezi tím vytáhne z kabelky telefon.

"Píše Louis. Jestli mi prý nebude vadit, když s námi půjdou dvě holky na koncert. Prý se mi budou líbit!" dočte El SMSku a obě se rozesmějeme. Sice nevím, jak bude s El vycházet Britney, ale já jsem si jí zamilovala. Je úplně stejná jako Louis, takže si jí logicky nejde nezamilovat.

"Fajn, takže to znamená, že si opravdu budu muset něco vybrat," prohlásím a napiju se kávy, kterou mi servírka přinesla spolu s jídlem. El na nic nečeká a pouští se do jídla. Ignoruje moje zakroucení hlavou, tak se taky pustím do jídla.


Po vydatném obědě jsme zase vyrazily do obchodů. Ten, ve kterém jsme byly, se jmenoval Sande. El se zmínila, že jestli si tady nevyberu, tak si nevyberu nikde.

Přešla jsem k regálu s šaty, zatímco El se pustila do vybírání bot.

Měli jich tam spousty. Barevné, nebo jen černé. Prostě ráj. Přecházela jsem od stojanu, ke stojanu, když jsem je spatřila. Tmavě modré s bílými siluetami vlaštovek. V pase byly přepásané rudým páskem. Prostě dokonalost sama.

"Ty jsou dokonalé, prohlásila El, když jsem vylezla ze zkoušecích kabinek. Já jsem věděla, že jsou.

"Beru je!" rozhodně jsem si dupla nohou, což u El vyvolalo smích. Lidé se na ní otáčeli, takže nejvyšší čas zmizet. Zapadla jsem zpět do kabinky a urychleně se převlékla do svého. Vlasy jsem v rychlosti sepnula nahoru do drdolu a vyběhla jsem z kabinky s šaty v ruce. Druhou rukou jsem popadla Eleanor, která v rukách držela mou kabelku a své nové boty. Dotáhla jsem i až k pultu, kde jsme obě zaplatily. Páni! Tolik peněz za jedny šaty!

El s placením očividně problém neměla, zvlášť když ty boty stály skoro stejně jako moje šaty.

Vyběhly jsme z obchodu a tam jsme se naplno rozesmály.

"Vidělas, jak na nás koukala ta babka u kabinek?" smála se El a volnou rukou se do mě zavěsila. Nevím proč, ale přišlo mi, že si s El začínám rozumět víc, než s Britney…


"Halo?" zeptám se do telefonu, zatímco Eleanor se fotí s fanynkami.

"No kde si?" vyjede na mě Britney naštvaně. Co jsem zase provedla?

"Tady?" zkusím to nejistě a nervózně si odhrnu vlasy z čela, které mi tam zavál vítr.

"Jak tady?! Máš vůbec ponětí, jak dlouho si pryč?!" zakřičí znovu až si musím trochu telefon odtáhnou od ucha. Eleanor, která se ke mně připojila se zvědavě podívá na můj telefon. Překryju rukou mikrofon a zeptám se: "Nevíš, kolik je hodin?"

"Něco po sedmé večer, proč?" odpoví mi. Sakra! Ani ne za půl hodiny začíná koncert a my jsme bůhví jak daleko od hotelu! Sakra! Sakra! Sakra!

"Za půl hodiny začíná koncert," oznámím jí a sleduju jak se zarazí. Pak mě popadne za ruku a táhne mě k nějakému bytu. Zaštrachá v kabelce a vytáhne klíče, kterými odemkne vstupní dveře. Ocitneme se v obrovské vstupní hale a já údivem otevřu pusu.

"Hej!" ozve se z telefonu Britneynin hlas. Úplně jsem zapomněla!

"No, jsem u Eleanor doma a neboj, na koncert přijdu včas!" chlácholím jí.

"To si děláš srandu! Už dvě hodiny se ti pokouším dovolat, kluci objíždějí okolí, Niall je na prášky a ty řekneš "Jsem u Eleanor!" to si ze mě děláš vážně prču!" vyjede a já se zarazím. Na telefonu jsem neměla žádný zmeškaný hovor, tak co se tu děje?

"Promiň Britney, vážně mě to mrzí! Klukům se omluvím tam, platí? Uvidíme se na koncertě. Pa!" rychle zavěsím. Co jsem to sakra provedla. Měla jsem radši zůstat na pokoji, alespoň by z toho nebyly problémy. Problémy já zkrátka přitahuju.

"Co se děje? Pojď, jdeme se připravit!" ozve se El z bytu a já vejdu. Je nádherný! Velký, prostorný a dokonalý!

"Dobrá, ale musíš mi slíbit, že se nebudeš moc fintit! Ráda bych vedle tebe vypadala přijatelně!" oznámím jí s letmým úsměvem a následuju jí do její šatny. Všude kolem se válí boty, trika kabelky a další různé harampádí.

"Tak teď jsi mě pobavila! Já vedle tebe budu vypadat jako strašák do zelí!" odporuje El a vytáhne svůj kosmetický kufřík. Tak, jde se na to!


Po dlouhých dvaceti minutách jsme obě nachystané. El objednala taxi a já se prohlížela v zrcadle. Vypadala jsem úplně jinak! Jako kdyby na mě El použila kouzlo! Moje blond vlasy byly nádherně lesklé a šaty, které jsem si dopoledne koupila mi krásně seděli. Boty mi pučila El, stejně jako náramek a naušnice.

"Taxi je tu" zakřičí El a já se k ní přidám. Cestou musím přemýšlet, jestli to Britney myslela vážně. Je Niall opravdu na prášky? Zlobí se?

Odpověď jsem dostala vzápětí, hned jak jsme vešly do zákulisí. Neřekl mi ano ahoj, nevěnoval mi ani pohled. Bezva, jsem v háji! Uvnitř se mi chtělo brečet, ale naštěstí jsem to udržela. Alespoň na chvíli.

LIly a El: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama