6.kapitola-Before you existed only in my dreams

31. května 2013 v 23:24 | Endy |  Before you existed only in my dreams
Jelikož se slečna Ellie fláká,tak píšu další kapitolu já :D Ne Ellie,dělám si srandu :DDD

Bylo to perné ráno.
Když jsem v klidu dojedli naši "master" snídani,Harry oznámil,že nás bere sebou ke klukům.
"Poppy,vezmi si jen oblečení na jednu nic,protože tam budeme spát jen tak dlouho.Teda ne já a ty…totiž já taky,ale ty budeš spát s Is na jedné posteli…"vykoktal.
"Doufám,že vám to nebude vadit…ale asi ne,když jste nejlepší kámošky,ne?"dodal a začervenal se.
Náš rádoby roztomilý,kudrnatý organizátor vzápětí odpěhl obvolat kluky,že si dneska doveze dokonce 2 holky,jak ho znám.Bude se námi chlubit.Prostě Harry,co by jste čekali.
I přes všechny jeho nedostatky a jeho až moc velké dostatky ho stejně jako brášku miluju.Škoda jen,že můžu opravdu jen jako brášku.Dala bych si říct
Fuj,už přitom pomyšlení se mi zvedl žaludek a zamotala hlava.Nechutná představa.
Zrovna jsme o hodinu déle seděli u stolu a pili čaj,když přiběhl bratr s ranním vydáním toho nechutnýho bulvárního časopisu Hi! a na titulce bylo napsáno,velkým,tučným,črným písmem:
Má Harry Styles na mušce další srdce?
Poppy vzápětí zrudla,protože na obrázku po Harryho(celkem mega)fotkou byla ona.
Chytla jsem noviny,vytrhla mu je z ruky a začala číst.
",Tím srdcem není nikdo jiný než nejlepší kámoška jeho sestry Isabel,která má samozřejmě stejně krásné a nezaměnitelné zelené oči(aspoň nějaká pravda),jako její bratr.Tyto dvě byly zachyceny na letišti v Londýně v objetí a dívka je velice krásná,takže není pochyb o tom,že by mezi ní a lamačem dívčích srdcí Stylesem mohlo dojít k románku(jí o tom teda dost pochybuju).Navíc byla dnes ráno spatřena Taylor Swift,jak vychází z domu sourozenců Stylesových s velmi bolestným výrazem a slzami v očích.Je snad příčinou rozpadu tohoto již několikrát obnoveného vztahu mazi Tay a Harrym krásná Poppy?To vše se dočtete v odpoledním vydání.'No tak to se teda nedočtete,protože o nás už nic nevyšťouráte,parchanti!"dočetla jsem článek pod titulkou a vyskočila.Roztrhala jsem noviny a zmačkala je do kuličky.Vstala jsem od stolu,vzala tác s prázdnými hrnky a cestou do kuchyně tu kuličku "hnoje" vyhodila.Přitom jsem kroutila hlavou.Nenávidím bulvár.Jednou o mě napsali,že mám v plánu začít si s jedním z bráchovi kapely.Ne,že by mi nějak vadila ta lež…opravdu se mi hodně líbil.A líbí.Ale nechci,ab lidi věděli,že jsem Harryho příbuzná.Nechala jsem si tenkrát od Hi! vyplatit docela dost peněz,ať už o mě nikdy nic nenapíšou.A když už napíšou,tak aspoň bez mojí fotky.Teď měli štěstí,že tady nebyla.Jinak bych jim tam musela jít připomenou naší malou dohodu.
Po umytí hrníčku jsem se,ruce otírajíc do utěrky,vrátila do jídelny,kde oba dva seděli a mlčky se snažili se na sebe nekoukat.Jakoby i tady mohli být ty sviňáci s blesky na pozoru.
"Odjíždíme.Teď hned,"rozhodla jsem a vytáhla Poppy nahoru do patra.Na Harryho jsem radši ještě jednou zakřičela,ať si jde sbalit.
"Ale Is,vždyť já tam prakticky bydlím,polovinu svý skříně mám rozházenou tam po baráku,"odpověděl mi a lehnul si do obýváku k televizi.Debil jeden.
"Jak řekl předtím Harry,vezmi si věci jen na jednu noc.Déle tam nebudeme.Doufám."
………………
Autem jsme jeli mlčky,se zavřenými okýnky.Řídila jsem já.Poppy seděla na místě spolujezdce a Hazza vzadu.Moc se mu to sice nelíbilo,ale jeho protesty jsem rychle umlčela.Za půl hodiny,po velké olice kolem města,jsme vystoupili před jejich domem.
Otevřel nám Louis,který se při pohedu na mě malinko rozzářil.Liam,který stál za ním,se při pohledu na Poppy rozesmál.
"Takže toto je ta dívka,co má na svědomí rozpad Haylor?"zeptal se(ani trochu vtipně) Zayn a podal ji ruku.
"Zayn Malik,jméno mé,a tamto byl vtip,"dodal a zazubil se.
Poppy mu úsměv nejistě oplatila a stiskla jeho napřaženou ruku.
"Jsem Poppy,ale ty se mi představovat nemusíš,"řekla a vlídně kývla na Liama stojícího za ním. Založila jsem si dramaticky ruce na hrudi a poklepávala nohou.
"Á,zde máme Isabel,která má stejně krásné a nezaměnitelné zelené oči,jako její stejně dokonalý bratr," "uklonil" se mi Louis a zasmál se.Já se jen ušklíbla a zavěsila se do jeho natažené ruky.Ze srandy,samozřejmě.Otočila jsem se na svou bff,která se momentálně seznamovala se členy kapely a teď se pomalu rozešla za mnou.Těsně předtím,než jsme s Louím vešli do obýváku,jsem se od něj přinutila odtrhnout,protože jsem si vzpomněa na Harryho slova,že je tady Eleanor.On se na mě jen smutně podíval,ale stačil u jediný můj pohled,aby pochopil.Kývl a hrdě vešel do obýváku.
Moje ruka si bez něho připdala hroně prádná,ale musela jsem to vydržet.Počkala jsem na Poppy,které zrovna Liam vyprávěl nějakou vtipnou příhodu se lžičkami.

Pak se mě moje nejlepší kamarádka chytila za ruku a vešli společně do pokoje plného pro ni,cizích lid s pocitem,že pořád máme jedna druhou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheap Rolex Watches Cheap Rolex Watches | E-mail | Web | 25. července 2013 v 4:36 | Reagovat

by the company, just step ahead and own your companion now.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama