Even if you do not know that I exist,I believe! 15 kapitola

30. května 2013 v 16:48 | Ellie |  Even if you do not know that I exist,I believe!

Slíbila jsem jí Endy! Ale je i pro vás :D Teď se tu klátím smíchy, protože moje teta tu o svojí dceři říká, jak je chtrá.
No prostě...

No.. Enjoy it!


Pohled Lily:
"Haló?" šeptnu do prázdné místnosti. Od té doby co zmizeli jsem strachy bez sebe! Tohle je poslední místnost, ve které by mohli být; jenže nejsou. Prohledali jsme už celou budovu a nic. Bojím se, že se jim něco stalo.

"Lily? Našla si něco?" zeptá se mně příchozí Zayn a dá mi snědou ruku kolem ramen. Tohle patro jsme si rozdělili my dva.

Záporně zavrtím hlavou, až mi z drdolu vypadnou vlasy a on mě stiskne. V tu chvíli jsem cítila, jak se mi jeho drhaný náramek zarývá do kůže. Lehce jsem se pousmála, ale můj úsměv je falešný, jako zuby mojí babičky. Vážně je hodný, ale jedno objetí dnešek nezlepší. A to začal tak dobře. Pomalu jsme vyrazili zpět do šatny, kde jsme se měli všichni sejít.


"Našli jste je?" zeptal se Liam, který nervózně poklepával prsty po stole. Zayn zavrtí hlavou a odvedl mě na bílou pohovku vedle Perrie, která mě objala a stiskla. Páni, musím říct, že má vážně sílu! Položila jsem jí hlavu na rameno a začala se otřásat tichými vzlyky. Moje slzy jí máčely krajkovou tuniku, ale ona mě konejšivě stiskla a pomalu zvedla hlavu k nově příchozímu Louisovi, který se za ruku držel s Eleanor, oba očividně zabraní do vážného rozhovoru, od kterého nechtějí vyrušovat. Podívala jsem se na El, která mi oplatila pohled a lehce se usmála. Připomnělo mi to den, kdy jsme se s Brit dozvěděly, že začala chodit s Louisem. Hrozně jsme nadávaly a smály se jí; kvůli zubům, úsměvu i hlasu. Přišla nám hrozně směšná. A teď, když o tom tak přemýšlím, došlo mi, že ona nikdy nebyla taková, jakou jsme si jí představovaly. Je hodná a hezká. V tomhle Britney neměla pravdu.

Ach Brit! Tolik se o ni bojím. Mohlo se jí něco stát a to bych si neodpustila. Pořád si přemítám, jak Harry zmizel z pódia a Brit se za ním rozběhla. Jsem si jistá, že je to kvůli tomu, co se stalo před koncertem, ale co to mohlo být? Začala jsem si představovat

Najednou místnost prořízla tichá rána, která přišla z levé strany od gauče, kde jsem seděla já a Perrie. Snažila jsem se utišit a podívat se, kdo to byl, ale odpověď přišla sama. Niall vztekle opustil místnost, ruce přitom zatínajíc v pěsti. Liam se rozešel, jako by ho chtěl jít za ním, ale zastavila ho Zaynova ruka.

"Tohle musíme nechat na někom jiném, brácho!" poplácal ho po rameni a oba stočili svoje pohledy ke mně. Věděla jsem, že za to můžu já. Vždy za všechno můžu já a za tohle obzvlášť.

"Já za ním půjdu," zamumlám. Můj hlas zněl ubrečeně, až jsem se ho skoro lekla. Perrie mě pustila a lehce mě pohladila po rameni. Vlasy, které mi Eleanor vyčesala do složitého drdolu, jsou uvolněné a některé pramínky mi teď poletovaly kolem obličeje.

Pomalu jsem vyšla na chodbu dveřmi, kde jsem se srazila s Louisem a El a oni s úsměvem uhnou z cesty. Chodbu směrem k pódiu lemují zrcadla, která visí pravidelně v řadách na zdech. Koutkem oka si v jednom z nich prohlížím svůj odraz. Šaty mám pomačkané; make-up rozmazaný tak, že rtěnku mám až na tváři. Lehce si jí otřu a znovu se prohlédnu. Už je to lepší, i když bych miss určit nevyhrála.

Postupuju až do velkého sálu, kde se nachází i pódium. Niall sedí na kraji onoho pódia, s nohami volně visícími dolů.

"Nialle?" promluvím tiše, ale můj hlas se roznese všude kolem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rolex Replica Watches Rolex Replica Watches | E-mail | Web | 25. července 2013 v 4:36 | Reagovat

for professionals and incorporate who want the best that technology can offer.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama