Even if you do not know that I exist,I believe! 16.kapitola

2. června 2013 v 0:09 | Endy |  Even if you do not know that I exist,I believe!
Oujé,zbožňuju ten příběh! :333

Pohled Britney:
Utíkala jsem temnou chodbou s malinko zatuchlým vzduchem.Harry byl několik metrů přede mnou a vždy když zatočil,jsem ho chvíli neviděla.Po chvíli jsem si uvědomila,že mě hrozně bolí nohy.Koho by taky nebolely,při běhu na 10-centimetrových podpatcích.Radši jsem si ty boty sundala a rychle utíkala dál bosa.Bylo mi jedno,jak moc budu mít špinavé nohy…hlavně,že Hazzouše(toho naprosto ignorantního debila)dohoním.
"Harry!"vykřikla jsem za posledních pět minut asi po desáté a těžce oddechovala.Přitom jsem přemýšlela,jak můžou být chodby v takovéhle aréně tak…dlouhé a rovné.Namouduši,nechtěla bych být slavná.Leda jako Eleanor,Danielle nebo Pezz.Podobným způsobem.Jako Harryho holka…ne!Na to teď nesmím myslet,protože právě o můj vztah s Harrym tady jde.
Á,konečně byly na dohled nějaké dveře!Viděla jsem,jak se do nich Harry opřel a vběhnul dovnitř.Po něklika sekundách jsem k nim dorazila i já a stiskla kliku.Bylo zamčeno.Začala jsem do nich bušit a křičet na něj,ať mi otevře.Po chvíli mi došlo,že stejně neotevře a když budu taková,tak už vůbec ne.
Podívala jsem se klíčovou dírkou,ale byla tam tma.Ale ne jako v pytli,kde trošku světla prosvítá… černočerná tma.Nic jiného.Dost o tmě,musím se soustředit.
"Je mi jedno,jestli mi neotevřeš.Je mi to úplně ty víš u čeho Harry,ale zůstávám tady,dokud nevylezeš. A že jednou vylezeš,protože bys jinak umřel hlady.A taky jednou budeš potřebovat na záchod.Takže být tebou,vylezu hned.Ušetříš si tak zbytečný hodiny trucování.Protože ti říkám,že nikam nejdu!" řekla jsem mu rázně a po opření o dveře jsem po nich pomalu sjela k zády k zemi.Chvíli jsem byla potichu a potom jsem to slyšela.Popotahování.On brečel!A potom mi to došlo.Že by do mě byl DOOPRAVDY zamilovaný?Potom,když se stalo to s Louisem byl určitě naštvaný a myslel si,že miluju Louise!A potom to,co jsem mu řekla v jeho pokoji…jak se asi musel cítit?!Jsem hrozná.Oba jsme celou dobu měli toho druhého pod nosem a mysleli si…bože!
Neunesla jsem,že brečí kvůli mně,takže jsem se taky rozplakala.Ruce jsem měla na kolenou,obličej položený v dlaních.Najednou jsem v místě svých zad na dveřích cítila pohyb a pomalé šustění na jejich druhé straně.Bylo mi jasné,co se stalo.On udělal to samé co já:sjel dolů podél dveří.
Nejspíš chtěl,aby se mi nějakým záhadným způsobem nepovedlo je otevřít.Tak jsme tam tak seděli,každý na jedné straně dveří,brečeli a nevěděli,co říct.První kdo promluvil byl Hazza.
"Věděl jsem,že mi nebudeš věřit,po tom,co se o mě píše.Když jsem ti ale řekl,že se mi líbíš,myslel jsem to vážně.Tobě by,Britney,nikdo nedokázal zlomit srdce.Jsi taková křehká…ale zároveň tvrdá. Zamilovaj jsem se do tebe Brit a posledních pár dnů jsem si tím víc než jistý,"popotáhl.Nevěděla jsem co říct.Ale on naštěstí pokračoval.
"Ale potom se stalo to s tím Louisem a já myslel,že ho máš víc ráda,než mě..protože jsem se večer,co jsi přijela z nemocnice taky nechoval zrovna nejlíp.A pak jsem musel pořád přemýšlet nad tím,co jsi mi tenkrát v pokoji řekla.Věděl jsem vždycky,že přemýšlím o holkách spíš jako o kořisti.Jenže potom jsi přišla ty…a já pomalu začal měnit názor."
Stále jsem mlčela.Došli mi slova.
"Harry,já.."
Nemusíš se omlouvat.Můžu za to já.Za všechno můžu já.Vždycky jsem za všechno mohl jen já.Ten den,kdy se se mnou rozešla Tay,mi řekla,že si za to můžu já.A měla pravdu.Neumím se k holkám prostě chovat hezky."
Tak teď,jsem opravdu oněmněla.Navíc mluvil o Taylor,a tu já měla vždycky moc ráda.Je to chytrá holka,když mu tohle řekla.
Stoupla jsem si čelem ke dveřím a přitiskla na ně dlaně.
"Miluju tě.Tak jako nikdy nikoho jiného.Kdyby jsme neměli souzeno spolu být,věř,že by se tohle nestalo.Jinak se ta zlatá vstupenka vysvětlit nedá,"odvážila jsem se a se zavřenýma očima čekala na jeho odpověď.Slyšela jsem,jak se taky postavil a přitiskl své dlaně na desku dveří.
"A já miluju tebe Britney.Nikdy jsem nikoho nemiloval,tak jako tebe.Ten kousek papíu,který jsem do obalu CDéčka sám dal,mi změnil život.Už jen při pomyšlení na jinou holku mi život nedává smysl."
Slyšela jsem rachocení klíče v zámku a za chvíli se dveře otevřely.Chvíli jsme na sebe koukali a nevěděli co říct.
Ale netrvalo dlouho a já byla v jeho náručí.
Brečela jsem na jeho dokonalou košili a nadávala si,že musí mít úplně černé rameno.On však také neměl daleko k slzám a opíral si hlavu do toho mého.Najednou mě začal líbat na krku a já se z toho začala slastně třást.Pokračoval o hrdla na ušní lalůček a pomalu se mi po tváři dostával k ústům.
Já mu jen zabořila prsty do jeho nejúžasnějších vlasů a nechala ho,aby mě přitiskl k sobě.
Konečně jsme se skoro setkali rty,když jsme zaslechli kroky.
Harry lostně zasupěl a naklonil se k mému uchu.
"Co si po tom všem dopřát trochu soukromí?"pošeptal mi a zatáhl mě za otevřené dveře.Kroky se pomalu přibližovali.Potom jsem skoro vedle sebe zaslechla pohyb.Lily vešla do místnosti.
"Haló?"z jejího hlasu byl syšet strach.Bylo mi jí trochu líto a chtěla jsem něco říct,ale Hazzy mě už táhnul pryč.Ale ona mi stejně udělala to samé,takže jsem na to v okamžiku zapomněla.
Harry očividně znal cestu ven,takže jsme se(nějakým zázrakem) dostali nějakým tajným,bočním východem,kde nebyli žádní fanoušci,na parkoviště za arénou.Naskočili jsme do jeho auta a tam se konečně políbili.Měla jsem pocit,že jestli nezavřu pusu,vyletí mi zní motýlci.Zase do mě vstoupila nepřekládatelnost a já už vnímala jen své a jeho: "I love you."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HungryChris HungryChris | Web | 7. června 2013 v 16:37 | Reagovat

Ahoj, tak já si vás přidám. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama