Even if you do not know that I exist,I believe! 19 kapitola -- 1/3 část

26. prosince 2013 v 15:56 | Ellie |  Even if you do not know that I exist,I believe!

Táááákžeee, můj pozdní vánoční dáreček! První část je zde, další bude za půl hodiny :* Enjoy it :p

-JInak se omlouvám, za neaktivitu, ale my jsme totiž dost....zaneprázdněné :)))
Sooooooooooo, enjoy it!

Lily:

Bylo až k neuvěření, jak rychle přišla zima. Milovala jsem tohle období. Pokaždé jsem jí skoro celou proseděla na okně, hledíc na ulici a pozorujíc lidi. Nikdy jsem ven nešla, pokud jsem nemusela. Zimu jsem měla ráda, to ano, ale jen za oknem a s hrnkem něčeho horkého v ruce.

"Už se to nese! Jedna káva pro Liama, jeden zázvorový čaj pro Lily a jeden jahodový pro mě!" oznámila nám Britney, když procházela s tácem v roztřepaných rukou otevřenými dveřmi k nám do pokoje a usmála se na Liama, který jí držel dveře, aby mohla projít. Od té doby, co je Liam single, začaly jsme s Britney pro něj pořádat "Seznamové hodinky", jejichž smysl spočíval v hledání mu nové přítelkyně na seznamce. Sice tvrdil, že by si s žádnou nikdy nevyšel, ale stejně sen každý den na ně chodil. Byla to doba, kterou jsme trávili spolu jen my tři a náležitě jsme si to užívali.

"Tak koho tu máme dnes, dámy?" zeptal se se smíchem Liam a padl na křeslo vedle okna. Já jsem se s horkým hrnkem v ruce otočila k nim a složila si nohy do tureckého sedu. Britney už dávno ležela před námi natažená na břiše upíjejíc svůj čaj.

"Vlastně dneska nebudeme hledat na seznamce," začala opatrně Britney po chvilce a cukla očima směrem ke mně. Jasně mi tím naznačila, že neví jak dál. Super.

"Víš, před týdnem jsem si šla pro ty boty z té nové kolekce od Marca," pokračovala jsem úplně nepodstatnou věcí, abych si mohla promyslet co dál. Liam jen protočil oči. On i kluci už si zvykli, že já a boty jsme nerozluční kamarádi, takže se přemohl a už to ani nekomentoval.

"Zkrátka našly jsme ti holku!" vykřikla Britney. Probodla jsem jí naštvaným pohledem, ale hned jsem zase upřela svůj zrak k Liamovi.

"Holky, jsem vám hrozně vděčný, ale nemyslím-nejsem- nechci teď s nikým být, dobrá? Já Danielle miloval a je to pro mě velká rána a…prostě ne, dobrá?!" lehce zrudlý dokončil svůj proslov a složil hlavu do dlaní. Položila jsem na stůl svůj šálek a sedla jsem si mu na klín.

"My víme, jen jsme chtěly, abys byl šťastný. Nemusíš s ní nikam chodit, když nechceš!"pohladila jsem ho po ruce a on mi složil hlavu na hruď. Rozchod s Danielle pro něj byl vyčerpávající. Jako pro nás všechny. Mysleli jsme si, že je to jen chvilková záležitost, ale opak byl pravdou. Dnielle už s námi nechtěla mít nic společného. I tak jsem pořád doufala, že budou s Liamem alespoň kamarádi.

Britney také přidala pár utěšujících slov, ale moc to nepomohlo. Cítila jsem, jak mi za výstřih stékají jeho slzy. Obě jsme byly bezradné. Vždy, když jedna z nás brečela, ta druhá jí jen beze slov hladila po hlavě. Neuměly jsme utěšovat, ale nemohla jsem ho tam jen tak nechat. Tisknul se ke mně, jako k plyšovému medvídkovi v životní velikosti. Přiznávám, že mě to malinko bolelo, ale nechtěla jsem na sobě dát nic znát.

Po chvilce se ozvalo zaťukání, které doprovázel smích kluků. Smáli se těmhle hodinám, mysleli si, že lepší by bylo, kdyby vyšel někam do baru.

Naznačila jsem Britney, aby je vyhodila. Liam se teď musel vybrečet. A to s kluky vedle sebe nepůjde. Potichu vstala a pomalu otevřela dveře. Něco tam říkala, ale mluvila tak potichu, že jsem nedokázala rozluštit, co to bylo. Jediné co jsem jasně slyšela bylo Jsme jeho nejlepší kamarádi, což jistě patřilo Zaynovi a všech pět se znovu vrátilo dovnitř. Zamračila jsem se na všechny a pohladila jsem Liama po skloněné hlavě. Kluci jsi potichu posedali kolem, ani nedutali. Niall si sednul vedle nás a pohledem kontroloval Liamovu hlavu na mém hrudníku a jeho ruce, svírající mě pevně v pase. Žárlil! Abyl tak roztomilý. Za jiné situace bych mu to s radostí vpálila, ale teď tu byl hlavní Liam.

"Brácho?" promluvil svým chraplákem Harry, který objímal Britney kolem pasu. Liam popotáhl a chtěl zvednout hlavu. Viděla jsem, že mu tváře zčervenaly studem. Styděl se za to, že tu brečel.

"Nemusíš s nimi mluvit," zašeptala jsem mu do ucha a dala mu pusu na líčko. Niall se ještě víc zamračil.

"Ne, to je v pohodě." Usmál se na mě a narovnal se.

"Jsem v pohodě kluci, vážně. Jen mě mrzí, že to s Dan skončilo tak, jak skončilo. Ale děkuju vám. Děkuju vám za všechno," usmál se na všechny a lehce mě stiskl. Kluci mu úsměv oplatili a Britney ho přiběhla obejmout. Vstala jsem, abych jí uvolnila místo a všimla jsem si, že lehce poklepal nohou.

"Měl jsi mi říct, že jsem těžká a drtím ti nohy!" zamračeně jsem Liamovi vyčetla. On mi ale věnoval jen úsměv.

"Tak a vyráží se na pizzu. Platím, takže na sebe nenechejte čekat!" zvolal rozesmátý Louis a všichni se pomalu zvedli k odchodu. Já jsem si kecla zpět na Liamovo místo a nohy jsem si složila pod sebe. Všichni byli už skoro venku, když se Louis otočil.

"Ty nejdeš, Lils? No táák! Plátím! A koupím ti cokoliv si budeš přát!" přemlouval mě. Já ale jen se smíchem zavrtěla hlavou.

"Nemůžu se pořád stravovat nezdravým jídlem!" Od doby, co jsme sem s Britney přijely a bydlely v tomhle hotelu, jsme se stravovaly dost nezdravě.

"A navíc na mě asi něco leze," dodala jsem, když se už Louis nadechoval, že mi to rozmluví. Potom přikývnul a šinul si to ke dveřím, ale tentokrát se zastavil někdo jiný. Niall.

"Zůstanu tu s ní," otočil se na kluky a kývl hlavou ke mně. Britney nás nedůvěřivě sledovala a její přítel prohodil.

"No tak byste to nechytli oba," prohlásil svým chraplákem, ale odpovědí mu byl jen mnou zdvižený prostředníček. Britney se naposledy podívala ze mě na Nialla a znovu na mě, načež popadla Harryho za ruku a násilím ho vytáhla ven.

A byli jsme sami.


Lily's outfit
Lily||chapter 19

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama