Even if you do not know that I exist,I believe! 19 kapitola -- 2/3 část

26. prosince 2013 v 16:30 | Ellie |  Even if you do not know that I exist,I believe!
Další!!!!! Je trošíčku kratší, no nic se v ní stejně neděje :D
Kiss me, guys :*
Ellie


Lily:


Niall se posadil na malý gauč u dveří, který jsme s Brit používaly jen, když tu spal Hazza a podíval se na mě. Stále se mračil. Mračil se tak, že mu na čele vyskočila drobná vráska. Byl roztomilý, ale byl na mě naštvaný. Povzdechla jsem si a pomalu jsem se došourala k němu na klín.

"Co se děje?" zašeptala jsem mu do ucha. On mě pevně stiskl a s odpovědí si dal na čas.

"Nelíbilo se mi, jak na tebe Liam šahal!" vyhrkl a znovu se zamračil. Další povzdech. Dělá si srandu? Žárlí na nejlepšího kamaráda? Přemýšlela jsem, jak mu to mám vysvětlit. Niall byl totiž neobyčejně paličatý člověk a když si vzal něco do hlavy, nepustilo ho to.

"Notak," dala jsem mu pusu na tvář. Jemně cuknul tváří, ale dál se mračil. Povzdechla jsem si, tentokrát už potřetí.

"Víš, že miluju tebe! Liam je jen kamarád, který potřeboval objetí! Danielle se s ním surově rozešla a on ho prostě potřeboval. Udělala bych to pro kteréhokoliv z kluků, tak toho nech!" Druhá pusa na tvář. Ale u něj žádná změna. Stále se mračil.

"A to jsi mu musela sedět na klíně? Nebo ti musel hlavu cpát tak do výstřihu?" vyjekl na mě. A už toho mám dost! Tentokrát jsem se zamračila já. Bylo roztomilé, když žárlil, ale nemusel na mě být hnusný. Jsou jisté hranice, které teď překročil.

"Tak to bych asi měla jít za ním!" vyjela jsem na něj a rychle jsem z něj vyskočila.

"Ne, Lils, počkej! Já jsem…" chtěl něco dodat, ale to už jsem doběhla ke koupelně a zamkla jsem se ve vnitř. S pláčem jsem se svezla po zdi naproti dveřím a složila jsem hlavu do dlaní.

"Otevři, Lily! Prosím" opakoval stále dokola. Já jsem neodpověděla, jen jsem seděla a brečela. Bylo mi hrozně. Niall to ale nevzdával. Stále bušil do dveří, takže když bylo najednou ticho, lekla jsem se. Vzdal to.

Mýlila jsem se. Asi po deseti minutách se ozvalo cvaknutí v zámku a Niall vpadl dovnitř. Posouvala jsem se dál ke stěně a opatrně jen na něj skrz slzy pohlédla. Nejdřív se rozhlížel, jakoby hledal na zemi něco, co bych po něm mohla hodit. Když nic nenašel, poklekl přede mě a sevřel mou hlavu v jeho obrovských dlaních. Cukla jsem sebou. To si jako myslí, že mu po tomhle dám pusu?!

"Lily," zašeptal, ale já stále odvracela pohled. Nechtěla jsem se na něj dívat.

"Miluju tě," řekl na jednou a já stuhla. Vážně to řekl? Řekl, že mě miluje? Pomalu jsem přesunula oči z jeho nohou k jeho očím. Ty dokonalé modré studánku na mě smutně hleděly a očekávaly reakci. Pomalu jsem se k němu nahnula a políbila ho. Nebyl to vášnivý nebo dravý polibek, jaký si dávali Brit s Harrym. Tohle byl jemný polibek, skoro jako dotek motýlích křídel.

"Taky tě miluju. Jen tebe, rozumíš?" usmála jsem se na něj i přes všechny slzy, které mi tekly po tváři. Palcem mi je začal pomalu stírat a znovu mě políbil. Milovala jsem líbání s ním. Milovala jsem chvilky strávené s ním. Milovala jsem ho.


Lily's outfit
Lily||chapter 19

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama