HIMYF - 1.kapitola

13. prosince 2013 v 21:52 | adus-spisovatelka |  How I Met Your Father!
Po dlouhý době další díl :3 :D užijte si! :

Sissi vypráví:
"Bylo mi tenkrát skoro 18,když jsem se rozhodla,že definitivně nechci skončit jako moje máma.Byla jsem velmi mladá a nezávislá...jako by mě nic nemohlo zdržet od toho,abych vypadla z domu navždy.Ale něco mě tam přece jen drželo...a nejsem pyšná na to,kvůli čemu jsem tam zůstávala.I když jak nad tím tak přemýšlím, nepotkala bych vašeho otce.Můžu být jedině ráda,že jsem tam zůstala.Moje matka(promiňte za ten výraz na vaši babičku,ale opravdu jsem ji nikdy neměla ráda)mi totiž domluvila manželství se synem tamního milionáře.Vedl banku a měl pod sebou hodně lidí,které ho kvůli průšvihům podpláceli,aby je nevyhodil z práce.Samozřejmě, žeidem z města bylo divné, odkud se ty prachy vzali,ale je jasné,že si ho nechtěli znepřátelit.
A jeho syn,David se jmenoval,byl stejně nafoukaný jako jeho otec.Vozil se do školy v limuzíně a nechával si k narozeninám dávat pozemky.
Vím,že to zní jako z románu od Charlotte Brontëové, ale takové to doopravdy bylo.I když byl rok 2012,moje matka mi už v deseti letech domlouvala manželství.
Vždyť už od mého narození mě učila jen jedinou věc-při vybírání manžela koukat hlavně na jeho konto.Několik let jsem jí to trpěla a věřila,že je to opravdová cesta k úspěchu.
Ale potom jsem se zamilovala."
"Do táty?"ptal se ..... a pomalu se zvedal.
"Myslíš si,že to bude tak krátké? Zase si hezky sedni a poslouchej.
"Takže to nebyl táta?"vyzvídala holčička.Bylo na ní vidět,že se jí můj příběh zamlouvá.
"Nejsem rád,že to musím říct,ale já to opravdu nebyl."
To vstoupil Justin do pokoje a sedl si vedle mě.Objal mě kolem pasu a políbil do vlasů.Věděl, že mám pro tyhle polibky slabost.Jak by ne,když se mnou přes 16 let žije.
Otočila jsem se na něj a vyplázla jazyk.
"Mami pokračuj!"zvolala ... a lehla si bratrovi na kolena.
"Chci vědět jak to dopadlo..."
V tu chvíli jsem se přesunula o několik let zpátky, přesně do té doby,kdy se to stalo.A definitivně jsem se vžila zpět do svého příběhu..

Omlouvám se za chyby :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama